...

Individuali veikla ir sąskaitos išrašymas PVM mokėtojui

Žinių bazė

2020.03.25

Sveiki, turiu el. parduotuvę. Dirbu su IV pažyma ir nesu PVM mokėjas. Pirkėjas UAB, esantis PVM mokėtojas, prašo sąskaitą išrašyti su išskirtu PVM mokesčiu. Ar galiu aš sąskaita išrašinėti su išskirtu PVM ? Prekės kaina: 121€ (Būtu 100€ + 21% PVM)

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2020-04-22 11:44

Individualią veiklą vykdantys gyventojai, neregistruoti ir neprivalantys registruotis PVM mokėtojais, prekių pardavimą įformina sąskaita faktūra ir PVM neskaičiuoja. Vadinasi, jeigu...

Publikavimo data: 2020-04-22 11:44

Individualią veiklą vykdantys gyventojai, neregistruoti ir neprivalantys registruotis PVM mokėtojais, prekių pardavimą įformina sąskaita faktūra ir PVM neskaičiuoja. Vadinasi, jeigu Jūs nesate ir neprivalote būti (registruotis) PVM mokėtoju, tai prekių tiekimui turite naudoti sąskaitas faktūras ir jas išrašyti be išskirto PVM, t. y., jei prekę parduodate už 121 eurą, tai šią sumą ir turite nurodyti sąskaitoje faktūroje.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.