...

Dvi veiklos pagal pažymą

Žinių bazė

2020.06.03

Vykdau individualią veiklą pagal pažymą rūbų gamyba ir prekyba (siuvimas ir prekyba internetu arba išankstiniai užsakymai). Noriu plėstis ir konsignacijos sutarties pagrindu užsiimti papildoma veikla – vaikiškų daiktų prekyba. Pagal konsignacijos sutartį pardavus prekes už jas atsiskaitoma su tiekėjais, man lieka procentas nuo pardavimo. Kokią veiklos rūšį pasirinkti? Ar galima prie jau turimos veiklos plėstis ar tai jau bus nauja veikla ir numeris?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2020-06-26 09:57

Individualią veiklą pagal pažymą vykdantis gyventojas gali vykdyti neribotą skaičių veiklos rūšių. Nauja (papildoma) vykdomos individualios veiklos rūšis įregistruojama, kai...

Publikavimo data: 2020-06-26 09:57

Individualią veiklą pagal pažymą vykdantis gyventojas gali vykdyti neribotą skaičių veiklos rūšių. Nauja (papildoma) vykdomos individualios veiklos rūšis įregistruojama, kai gyventojas Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikia (patogiausia tai padaryti elektroniniu būdu per Mano VMI) prašymo REG812 formą. Pagal pateiktą prašymo REG812 formą, nauja veiklos rūšimi papildoma gyventojo vykdoma veikla (Nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažymoje įrašoma naujai įregistruota veiklos rūšis, pažymos numeris nesikeičia). Dėl veiklos rūšies kodo pasirinkimo konsultacijas teikia Lietuvos statistikos departamentas (interneto svetainė www.stat.gov.lt, konsultacijos teikiamos telefonu (8 5) 236 4716).

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.