...

Ar vykdant veiklą pagal ind. veiklos pažymą, išrašant sąskaitą- faktūrą įmonei už suteiktas paslaugas, ar galima nurodyti kito asmens banko sąskaita, pvz. žmonos?

Žinių bazė

2016.11.21

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2016-11-21 10:21

Reikalavimai sąskaitai faktūrai yra nustatyti Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymo 13 straipsnyje ir Mokesčiams apskaičiuoti naudojamų apskaitos dokumentų išrašymo ir...

Publikavimo data: 2016-11-21 10:21

Reikalavimai sąskaitai faktūrai yra nustatyti Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymo 13 straipsnyje ir Mokesčiams apskaičiuoti naudojamų apskaitos dokumentų išrašymo ir pripažinimo taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. gegužės 29 d. nutarimu Nr. 780.
 Išrašomoje sąskaitoje – faktūroje turi būti nurodyti visi privalomi rekvizitai, o papildomi rekvizitai nurodomi prekių (paslaugų) pardavėjo nuožiūra arba prekių (paslaugų) pirkėjo pageidavimu. 
Pagal aukščiau išvardintų teisės aktų nuostatas, banko sąskaita nėra privalomas sąskaitos – faktūros rekvizitas, tačiau jis gali būti nurodomas kaip papildomas rekvizitas. Vadinasi, sandorio šalims (gyventojui ir įmonei) susitarus, įmonė už paslaugas galėtų apmokėti į individualią veiklą vykdančio gyventojo sąskaitoje faktūroje nurodytą sąskaitą.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.