...

Prie ko prisikiriama „Sportinis ir rekreacinis švietimas” veikla?

Žinių bazė

2014.04.28

Ar individuali veikla „Sportinis ir rekreacinis švietimas” yra priskiriama prie laisvųjų profesijų, kurioms taikomas 15 proc. GMP tarifas?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Publikavimo data: 2014-04-28 15:28

Klausime nedetalizuota, kokia konkrečiai veikla ruošiatės užsiimti. Į EVRK klasę 85.51.00 „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ įeina: sportinis ugdymas (beisbolo, krepšinio,...

Publikavimo data: 2014-04-28 15:28

Klausime nedetalizuota, kokia konkrečiai veikla ruošiatės užsiimti. Į EVRK klasę 85.51.00 „Sportinis ir rekreacinis švietimas“ įeina: sportinis ugdymas (beisbolo, krepšinio, kriketo, futbolo ir kt.), stovyklų, sportinio ugdymo veikla, gimnastikos mokymas, jojimo mokymas akademijose ar specialiose mokyklose, plaukimo mokymas, profesionalaus sporto instruktorių, mokytojų, trenerių veikla, kovos menų mokymas, kortų žaidimų mokymas (pvz., bridžo), jogos mokymas, tačiau neįeina kultūrinis švietimas. Jeigu veikla, kuria ruošiatės užsiimti, bus orientuota į švietimą – t.y. jei bus teikiama intelektinė paslauga, tuomet ekonominė veikla bus priskiriama prie laisvųjų profesijų ir pajamos iš tokios veiklos apmokestinamos 15 proc. GPM tarifu.

Ekspertai

Kristina Makaveckaitė

Kristina Makaveckaitė

Mokesčių konsultantė / KM Consulting

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.