...

Ar galiu perparduoti iš Turkijos gautus drabužius?

Žinių bazė

2018.03.29

Turiu Turkijoj tetą, kuri man siunčia naujus drabužius. O aš kai kuriuos rūbus, kurie man nepatinka, pardavinėju internetu (pvz skelbiu.lt). Ar galiu šią veiką traktuoti kaip savo rūbo pardavimą? Ar reikia įsigyti verslo liudijimą? Pirkimo čekio neturiu.

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2018-03-29 12:07

Jeigu gyventojas pastoviai prekiauja naujais rūbais internetu, tai tokia jo veikla atitinka GPMĮ 2 str. 7 dalyje nustatytus individualios veiklos...

Publikavimo data: 2018-03-29 12:07

Jeigu gyventojas pastoviai prekiauja naujais rūbais internetu, tai tokia jo veikla atitinka GPMĮ 2 str. 7 dalyje nustatytus individualios veiklos požymius – tęstinumą, priimamų sprendimų savarankiškumą, ekonominės naudos siekimą ir kt. Tokiai veiklos rūšiai verslo liudijimo nėra, todėl reikėtų įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą, Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikiant Fizinio asmens prašymo įregistruoti į Mokesčių mokėtojų registrą REG812 formą.
Vienkartiniai atsitiktiniai sandoriai, kuriuose nėra versliškumo elementų, nesiekiama gauti ekonominės naudos, nelaikomi individualia veikla. Vadinasi, individualios veiklos įregistruoti nereikėtų tik tuo atveju, jeigu, nereikalingų asmeniniams poreikiams, rūbų pardavimo sandoriai būtų vienkartiniai, atsitiktiniai, nebūtų tęstinumo, versliškumo.

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.