...

Ar galiu įsigyti verslo liudijimą dietos specialisto darbui?

Žinių bazė

2012.11.07

Ar galiu, turėdama medicininį išsilavinimą, dietistės specializacija, įsigyti verslo liudijimą dietos specialisto darbui pagal EVRK 86.90
Man 55 metai, 13 metų esu dirbusi privačioje klinikoje kaip sveikos mitybos ir fitoterapijos konsultantas. Dažnai esu kviečiama pakonsultuoti žmones dietų klausimais į jų namus. Pakalbeti apie sveiką mitybą mokyklose, vaistinėse ir kt. Daug metų esu Lietuvos Dietologų draugijos narė. Homeopatų draugijos narė. Šiuo metu dirbu 1/4 etato kitoje darbovieteje dietiste konsultante. Norėčiau dirbti sau, mokėti normalius mokesčius,nes tikiuosi sulaukti pensijos. Ar galiu dirbti su verslo liudijimu? Ką patartumėte? Ar tinkama būsų individuali veikla pagal pažymą? Kokie mokesčiai manęs lauktų?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Publikavimo data: 2012-11-07 18:35

Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus 86.90 klasei priskiriamos tokios žmonių sveikatos priežiūros veiklos, kurios yra vykdomos turint medicininį išsilavinimą. Tačiau, atsižvelgiant...

Publikavimo data: 2012-11-07 18:35

Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus 86.90 klasei priskiriamos tokios žmonių sveikatos priežiūros veiklos, kurios yra vykdomos turint medicininį išsilavinimą. Tačiau, atsižvelgiant į Ekonominės veiklos rūšių, kuriomis negali užsiimti fiziniai asmenys, vykdantys individualią veiklą, arba jiems draudžiama savarankiškai vykdyti tokią veiklą, neįregistravus juridinio asmens, sąrašą, EVRK 86.90 klasėje ir jos poklasiuose nurodomos veiklos (žmonių sveikatos priežiūros veiklos) gali būti vykdomos tik įregistravus juridinį asmenį. Fiziniai asmenys pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą veiklų, įeinančių į EVRK 86.90 klasę, vykdyti negali. Taigi dietologo veikla gali būti vykdoma tik įregistravus juridinį asmenį.

Ekspertai

Dr. Tomas Bagdanskis

Dr. Tomas Bagdanskis

Advokatas, vadovaujantis partneris / Advokatų profesinė bendrija „Bagdanskis iLAW“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.