...

Ar galima prekiauti kiaušiniais ar mėsa dirbant pagal verslo pažymėjimą?

Žinių bazė

2014.04.25

Norime su vyru kaime auginti vištas bei galvijus. Tačiau neplanuojame būti stambiais ūkininkais, bet tokiais, kuriems užtektų sau ir truputį liktų kitiems :). Ar tokią veiklą plėtoti galima turint ne verslo liudijimą, o verslo pažymą?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vitalija Stankevičiūtė

Teisininkė / UAB „Ius Viridis“

Publikavimo data: 2014-04-25 20:58

Jūsų nurodytą veiklą galima vykdyti pagal individualios veiklos pažymą. Ekonominės veiklos rūšies kodas būtų 478100. Pažymiu, kad vykdant individualią veiklą...

Publikavimo data: 2014-04-25 20:58

Jūsų nurodytą veiklą galima vykdyti pagal individualios veiklos pažymą. Ekonominės veiklos rūšies kodas būtų 478100. Pažymiu, kad vykdant individualią veiklą pagal pažymą, mokamas gyventojų pajamų mokestis, kurio įmokos mokamos metams pasibaigus nuo gautų (uždirbtų) apmokestinamų pajamų. Šiuo atveju būtų mokamas 5 proc. dydžio pajamų mokestis, kuris mokamas nuo skirtumo, kuris gaunamas iš gautų ar uždirbtų individualios veiklos pajamų, atėmus leidžiamus atsiskaitymus.

Ekspertai

Vitalija Stankevičiūtė

Vitalija Stankevičiūtė

Teisininkė / UAB „Ius Viridis“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.