...

Apleisto NT įsigyjimas, remontas ir pardavimas

Žinių bazė

2022.03.10

Kokia veikla būtų tinkamiausia, jei norima nupirkti apleistą butą daugiabutyje, jį pilnai suremontuoti (nekeičiant konstrukcijų, nešančių sienų ir pan.), t.y. išlyginti grindis, sienas, lubas, išdažyti/ištapetuoti, pakeisti el.instaliaciją, vamzdyną, taip pat pilnai įrengti virtuvę, vonią, nupirkti buitinę techniką, baldus ir pan.?
Kokį variantą geriausia rinktis tokiai veiklai, kad parduodant būtų galima atlikti atskaitymus/pateikti išlaidas už minėtą pilną buto remontą ir įrengimą?

Problema, kad fiziniam asmeniui pardavus butą negalima atlikti jokių atskaitymų nei už santechnikos, apdailos, remonto medžiagas ir darbus, nei už bute paliekamą buitinę techniką, naujus baldus ir t.t., nes pagal statybos įstatymą tai nėra nei rekonstrukcija, nei kapitalinis remontas, o tiesiog paprastas remontas.
Vadinasi nupirkus butą už 50 000 eur, investavus į jo remontą, baldus, buitinę techniką 20 000 eur, pardavus už 80 000 eur, reikėtų susimokėti 15% GPM ne nuo 10 000 eur (realaus pelno), tačiau nuo 30 000 eur, nes toks būtų skirtumas tarp pirkimo ir pardavimo kainos.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Kol kas nėra atsakymų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.