...

SEO: kaip diagnozuoti?

Žinių bazė

2019.06.03

Ar yra platforma, kur įvedus puslapį parodytų SEO diagnozę? T. y. kurie veiksniai kelia bėdų ir kur silpniausios vietos iškeliant puslapį paieškoje.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Remigijus Kuliešius

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC" vadovas ir įkūrėjas / „RAIBEC”

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Prieš atsakant į šį klausimą, reikėtų gerai suprasti štai ką: SEO srautą gauna praktiškai tik trys tinklalapiai, esantys paieškos sistemos...

Publikavimo data: 2019-11-13 01:04

Prieš atsakant į šį klausimą, reikėtų gerai suprasti štai ką: SEO srautą gauna praktiškai tik trys tinklalapiai, esantys paieškos sistemos sąrašo viršuje. Minimumą gauna kiti, esantys pirmame puslapyje. Antras ir visi kiti puslapiai neturi praktiškai jokios prasmės. Pirmą poziciją turintis gauna didžiausią srautą. Antra pozicija gauna praktiškai 30 proc. mažesnį srautą nei pirma pozicija, o trečia pozicija gali gauti iki 15 proc. visų paieškų. Skaičiai priklauso nuo paklausos, industrijos, rinkos ir t. t. Neatsižvelgiant į tikslius skaičius, esmė yra ta, kad kovojama ne dėl pirmo ar antro puslapio, bet dėl 1–3 pozicijų. Faktiškai kova vyksta dėl pirmosios vietos. Pasitikrinkite ir jeigu matote, kad jūsų konkurentai, turintys tris pirmąsias pozicijas, yra didesni savo tinklalapių apimtimi bei turiniu ir samdo profesionalus išlaikyti pozicijoms, tai turiu jums blogą žinią. Be adekvačių pastangų, investicijų ir gerų profesionalų jūsų šansai gauti tas pozicijas yra lygūs nuliui. Gera žinia yra ta, kad kai kuriose verslo nišose vis dar yra tuščių langų, kur verslai nepasirūpinę tuo ir gana lengvai, sakykime, atsitiktinai, galima pasiekti tas pozicijas. Dar viena gera žinia yra ta, kad, susitvarkius vidinį SEO ir naudojantis „Google Ads“ reklama, jūsų reklamos kokybė greičiausiai bus aukštesnė ir taip aukcione galite gauti aukštesnę poziciją su mažesne mokėjimo kaina negu jūsų konkurentai arba bent jau geresnę kainą, negu turėjote prieš susitvarkydami vidinį SEO.

Jeigu neturite visiškai arba turite labai mažai patirties SEO ir nenorite investuoti, pasinaudokite https://moz.com įrankio 30 dienų bandomąja versija. Ji gali padėti apsitvarkyti vadinamąjį vidinį tinklalapio SEO. Nurodysite savo tinklalapio adresą ir suvesite pageidaujamus raktažodžius. Sistemai reikės šiek tiek laiko patikrinti jūsų tinklalapiui ir pozicijoms paieškoje, kad pateiktų ataskaitą. Ataskaitos gana aiškios, kad suprastumėte, kiek ir kokių vidinių klaidų tinklalapyje, kuriuose puslapiuose yra, kurias reikia pataisyti. Sistema duos ir patarimų, kaip tai padaryti.

Ekspertai

Remigijus Kuliešius

Remigijus Kuliešius

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC" vadovas ir įkūrėjas / „RAIBEC”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.