...

Kaip padaryti, kad greičiau surastų mano verslą?

Žinių bazė

2018.09.21

Sveiki! Noriu paklausti, kaip padaryti, kad, įvedus į „Google“ paiešką, mano verslą surastų greičiau. Turiu tarptautinį nišinį verslą – parduodu ir gaminu įvairiausius lauko suoliukus. Kokios priemonės, išskyrus „AdWords“, man padėtų? Svetainė yra ir anglų kalba, taigi reikėtų patarimo, kad ir anglakalbiai mane rastų.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Remigijus Kuliešius

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC" vadovas ir įkūrėjas / „RAIBEC”

Publikavimo data: 2018-09-21 15:12

Pirmiau reikėtų išsiaiškinti priežastis, kodėl dabar neranda. Gydymas prasideda nuo ligos nustatymo. Ir SEO, ir „Google Ads“ yra priemonės. Abi...

Publikavimo data: 2018-09-21 15:12

Pirmiau reikėtų išsiaiškinti priežastis, kodėl dabar neranda. Gydymas prasideda nuo ligos nustatymo. Ir SEO, ir „Google Ads“ yra priemonės. Abi yra geros ir naudoti reikėtų abi. Neatsižvelgiant į tinklalapio kalbą, yra keletas bendrų taisyklių, kurių supratimas padės padidinti jūsų tinklalapio randamumą.

1. Tinklalapiai turi būti tinkamai paruošti, kad paieškos sistemos suprantamai nuskaitytų juose esančią informaciją. Pagrindines taisykles galite rasti čia: Optimizavimo paieškos sistemoms pagrindai, pateikiami pačios „Google“ bendrovės.

2. Pateikite vartotojams naudingo turinio. Internetas yra didelė erdvė, kur informacijos ir turinio kiekiai yra tiesiog nebesuvokiami. Jeigu savo tinklalapyje įkelsite vieną puslapį, kuriame bus tik jūsų produkto nuotrauka ir pavadinimas, nesitikėkite, kad „Google“ sistemos laikys tai vartotojams naudingu turiniu. Turite pateikti kuo daugiau informacijos ir daryti tai įvairiomis formomis, ne tik tekstine. Vaizdo įrašai, nuotraukos taip pat turi reikšmės.

3. Būkite reikšmingi. Darykime prielaidą, kad apie jūsų konkurentą ir jo produktus rašo Vilniaus regioninis portalas, turintis 100 tūkst. lankytojų per mėnesį, o apie jus ir jūsų tinklalapį rašo didžiausi šalies dienraščiai, kurių mėnesinis lankomumas siekia milijonus. Taip, „Google“ sistemos tai mato ir žino. Kaip manote, kurį verslą ir tinklalapį „Google“ sistemos gali laikyti reikšmingesniu ir tinkamesniu vartotojams? Vienas iš dalykų, kurį tikrai galite susitvarkyti savarankiškai, tai susikurti ir susitvarkyti savo verslo paskyrą „Google“ sistemoje. Tai būtų dar vienas žingsnis link didesnio jūsų reikšmingumo. Kaip tai padaryti, sužinosite čia: Sėkmingo „Google“ verslo paskyros užkūrimo receptas.

Tai pagrindinės taisyklės, kuriomis vadovaujantis reikia imtis veiksmų, kad „Google“ jūsų verslo tinklalapį vertintų kaip naudingesnį vartotojams ir rodytų jį aukštesnėse pozicijose. Kaip tai padaryti – jau techniniai klausimai, įvairių niuansų čia labai daug. Būtent tam yra šios srities specialistai, kurie negamina suolelių, tačiau padeda pakelti verslo tinklalapius į aukštesnes pozicijas.

Ekspertai

Remigijus Kuliešius

Remigijus Kuliešius

Skaitmeninės rinkodaros agentūros „RAIBEC" vadovas ir įkūrėjas / „RAIBEC”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.