...

Kaip naudoti „Google Search Console“?

Žinių bazė

2020.11.23

Plėtojame e. parduotuvę. Kaip dirbti ir valdyti „Google Search Console“ siekiant savo rezultatų gerinimo Google paieškoje?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Robertas Šimkus

Vadovas ir SEO skyriaus vadovas / Bilger.lt

Publikavimo data: 2020-11-26 13:54

"Google Search Console" galima matyti daug įvairios informacijos. Pagrindinis pliusas, tai galimybė stebėti raktažodžių statistiką, bei matyti CTR. Jeigu CTR...

Publikavimo data: 2020-11-26 13:54

"Google Search Console" galima matyti daug įvairios informacijos. Pagrindinis pliusas, tai galimybė stebėti raktažodžių statistiką, bei matyti CTR. Jeigu CTR (paspaudimo procentas) yra 2-3% tai reiškia, kad reikia tvarkyti svetainės meta duomenis. Meta title, meta description turi būti parašyti taip, kad jie patrauktų "Google" paieškos naudotojų dėmesį. Kita svarbi funkcija, tai atgalinių nuorodų tinklelis. Šio įrankio pagalba galite sukurti kokybišką vidinių nuorodų sistemą, bei analizuoti išorinių atgalinių nuorodų tinklelį. Bendrai įrankis labai platus, daug funkcijų, bet šias išskirčiau, kaip pagrindines.

Ekspertai

Robertas Šimkus

Robertas Šimkus

Vadovas ir SEO skyriaus vadovas / Bilger.lt

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.