...

Kur įsigyti prekių Amazon prekybai

Žinių bazė

2018.12.11

Iš kur įsigyti prekių elektroniniu būdu, kad būtų imanoma užkelti kainą 5 kartus ir neiti į nuostolį. Iš kur jūs perkate?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Žydrūnas Stankevičius

R&D vadovas / UAB „Seminal Work“

Premium

Publikavimo data: 2018-12-11 09:42

Aš nenaudoju mažmeninės prekybos modelio internetinėje erdvėje, kai pardavėjas neturi prekių pas save (angl. dropshipping) ir neužkelinėju kainų perpardavinėdamas kitur...

Publikavimo data: 2018-12-11 09:42

Aš nenaudoju mažmeninės prekybos modelio internetinėje erdvėje, kai pardavėjas neturi prekių pas save (angl. dropshipping) ir neužkelinėju kainų perpardavinėdamas kitur elektroniniu būdu pirktus produktus. Pradėti reikia nuo gero produkto Amazon.com paieškos, tada pasitikrinti jo gamybos kainas pas atitinkamus gamintojus Lietuvoje, Kinijoje, Lenkijoje, EU, Kinijoje ar kitur. Gamintojas gamins jusu prekės ženklo  prekę. Vienas iš kriterijų ir yra Amazon.com galimas kainos santykis su savikaina (įskaitant siuntimą iki amazon FBA sandėlio). Jei šis santykis mažiau už 5, ieškokite kito gamintojo ar kitos prekes. Mažai pradinei partijai savikaina gali būti ir kiek didesnė (pabandymui), bet turite remtis tiksline savikaina didesnei partijai (1000 vnt. ir daugiau). Mano didžioji dalis gamintojų yra Lietuvoje, kiti Kinijoje.

Ekspertai

Dr. Žydrūnas Stankevičius

Dr. Žydrūnas Stankevičius

R&D vadovas / UAB „Seminal Work“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.