...

Kaip meta aprašymai padeda surasti greičiau mano svetainę?

Žinių bazė

2015.02.25

Turiu inetrneto svetainę. Kyla klausimas, kaip man padidinti savo svetainės ir parduodamų prekių paiešką google platformoje? Man patarė daugiau dėmesio skirti meta aprašymams ir meta žodžiams. Ar galite suteikti daugiau informacijos kaip jie veikia, kuo skiriasi meta aprašymas ir meta žodžiai ir kaip google juos seka? Taip pat kur turinio valdymo sistemoje turi būti pridėti šie meta aprašymai, žodžiai? Ar absoliučiai kiekviename žingsyje?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Eidmantas Ivanauskas

IT inžinierius

Publikavimo data: 2015-02-25 12:49

SEO atžvilgiu yra keletas tipų meta aprašymų – raktažodžiai (angl. keywords), pavadinimai (angl. titles), aprašymai (angl. descriptions). Pagrindinis aprašymų tikslas...

Publikavimo data: 2015-02-25 12:49

SEO atžvilgiu yra keletas tipų meta aprašymų – raktažodžiai (angl. keywords), pavadinimai (angl. titles), aprašymai (angl. descriptions).

Pagrindinis aprašymų tikslas yra tas, kad žmogus paieškoje paspaustų ant Jūsų nuorods jau pamatęs rezultatus. Iš SEO pusės tai duoda mažai (t.y. mažai įtakoja Jūsų atsiradimą paieškos sistema viršūnėse). Pavadinimai turi didesnę įtaką, nes kiekvienas pagrindinis pavadinimas  atsiranda paieškoje. Jeigu atitinkamai į savo pavadinimus (angl. titles) įdėsite atitinkamus raktažodžius – jie atsiras ir paieškose, kaip tiksliniai raktažodžiai užklausoms.

Tuo tarpu meta raktažodžiai yra nebenaudojami SEO atžvilgiu. Sudėjus daug raktažodžių į vieną puslapį nebus teigiamų rezultatų, jie netgi gali būti neigiami.

Norint pakilti aukščiau paieškose svarbu būtų susitelkti į raktinius žodžius, kurių gali ieškoti Jūsų lankytojai paieškoje. SEO optimizacijai svarbūs raktiniai žodžiai, easntys Jūsų turinyje (tekste, puslapio pavadinime (title), puslapio nuorodoje (pasirenkant nuorodas su raktiniais žodžiais, ne skaičiais)). Siekiant teigiamų rezultatų, kiekvienas puslapis privalo turėti ir savo meta aprašymus. 

Jeigu naudojate populiarias turinio valdymo sistemas (TVS), dažniausiai yra siūlomi plėtiniai (angl. plugins), kurie padeda atlikti šitas optimizacijas. Siūlau paieškoti plėtinių savo TVS, ir pasižiūrėti kurie yra geriausiai įvertinti.

Ekspertai

Eidmantas Ivanauskas

Eidmantas Ivanauskas

IT inžinierius

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.