...

Paskolos kompensavimas

Žinių bazė

2013.03.20

Ar galiu gauti 86 tūkst. paskolą su 95 proc. palūkanų kompensavimu, jei esu iki 29 metų, bet ne studentas? Ar tokios paskolos sąlygos galioja, jei būčiau studentas užsienyje?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Publikavimo data: 2013-03-20 11:34

Dėl paskolų iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) gali kreiptis visi fiziniai asmenys, siekiantys pradėti ar jau plėtojantys verslą (įmonės iki...

Publikavimo data: 2013-03-20 11:34

Dėl paskolų iš Verslumo skatinimo fondo (VSF) gali kreiptis visi fiziniai asmenys, siekiantys pradėti ar jau plėtojantys verslą (įmonės iki vienų metų). Gavusieji VSF paskolą taip pat gali pasinaudoti daliniu palūkanų kompensavimu. Šioms VSF paskoloms kompensuojama 95 proc. sumokėtų palūkanų.

Atkreipiame dėmesį, kad finansavimas gali būti skirtas tik Lietuvos teritorijoje veiklą įregistravusiems ir Lietuvos teritorijoje veiklą vykdantiems verslininkams.
 
Lengvatinių paskolų teikimas yra derinamas su nemokamu pradedančiųjų verslą mokymu ir konsultavimu, pagalba rengiant bei įgyvendinant verslo planus. Planuojantys pradėti savo verslą dėl šių paskolų gali kreiptis į Lietuvos centrinę kredito uniją arba artimiausią kredito uniją, skambinti nemokamu tel. (8 800) 11 211. Daugiau informacijos – www.lku.lt/projektas-verslumo-skatinimas

Ekspertai

Viktorija Vaitkevičienė

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.