...

Parama pradedantiems verslininkams

Žinių bazė

2013.02.09

Planuojame atidaryti greito maisto restoraną mieste, kuriame tokio nėra, ar yra galimybė gauti kokią nors paramą pradedantiems verslininkams? ir nuo ko reikėtų pradėti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Publikavimo data: 2013-02-09 11:36

Pradedančiajam verslui šiuo metu rekomenduojame finansų inžinerijos priemonę – Verslumo skatinimo fondas (VSF). Ši priemonė naudinga pradedančiajam verslui, nes lengvatinių...

Publikavimo data: 2013-02-09 11:36

Pradedančiajam verslui šiuo metu rekomenduojame finansų inžinerijos priemonę – Verslumo skatinimo fondas (VSF). Ši priemonė naudinga pradedančiajam verslui, nes lengvatinių paskolų (iki 86 tūkst. Lt) teikimas ir dalinis paskolų palūkanų kompensavimas yra derinamas su pradedančiųjų verslą mokymu ir konsultavimu, pagalba rengiant bei įgyvendinant verslo planus.

Verslo pradžiai gautoms VSF paskoloms taikomas 95 proc. palūkanų kompensavimas – tai ypač palengvina paskolos naštą. Taip pat imant paskolą iš VSF, INVEGA siūlo pasinaudoti paskolos garantijos galimybėmis.

Dėl šių lengvatinių paskolų galima kreiptis į Lietuvos centrinę kredito uniją arba artimiausią kredito uniją. Informacijos galima teirautis nemokamu tel. numeriu 8 800 11211, el. paštas lcku@lku.lt arba www.lku.lt
 

Ekspertai

Viktorija Vaitkevičienė

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.