...

Norim pradėt baldų verslą. Ar yra kokios galimybės daugiavaikei šeimai?

Žinių bazė

2015.03.27

Sveiki, norim pradėt baldų gamybos verslą. Žinoma tam reikia pradinio kapitalo, kurio mums reikia. Esam šeima, auginanti 3 vaikus, įstojom i biržą dėl lengvatų patentui. Kurį laiką planuojam dirbt pagal patentą ir tik po kurio laiko steigt įmonę. Esam dar iš tų jaunų šeimų. Kokie mūsų šansai turint skolų?

Temos: , , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Rasa Ožalinskienė

Produktų plėtros departamento kreditavimo produktų vadybininkė / UAB „Medicinos bankas”

Publikavimo data: 2015-03-27 19:39

Sveikiname Jūsų apsisprendimą imtis verslo. Kreipiantis dėl finansavimo, paprašysime pateikti verslo planą ir prognozinius skaičiavimus visam kredito laikotarpiui. Fiziniai asmenys,...

Publikavimo data: 2015-03-27 19:39

Sveikiname Jūsų apsisprendimą imtis verslo.
Kreipiantis dėl finansavimo, paprašysime pateikti verslo planą ir prognozinius skaičiavimus visam kredito laikotarpiui. Fiziniai asmenys, dirbantys pagal patentą, verslo liudijimą, turi smulkaus ir vidutinio verslo statusą, todėl turi  galimybę pasinaudoti lengvatinėmis paskolomis iš Atviro kreditų fondo. Paskolos teikiamos tiek investicijoms, tiek apyvartiniam kapitalui.
Trūkstant užstato yra galimybė pasinaudoti INVEGA teikiamomis garantijomis smulkiam ir vidutiniam verslui: INVEGA garantuoja pirmos kredito dalies grąžinimą iki 80 proc. sumos.
Atkreipiame dėmesį, kad fiziniai asmenys, dirbantys pagal patentą, individualios veiklos pažymėjimą nors ir yra smulkaus ir vidutinio verslo subjektai, tačiau jiems taip pat taikomi Lietuvos banko valdybos patvirtinti „Atsakingojo skolinimo nuostatai“, pagal kuriuos kredito gavėjo (šeimos) finansiniai įsipareigojimai per mėnesį negali viršyti 40 proc.  kredito gavėjo (šeimos) pastovių mėnesio pajamų.

Ekspertai

Rasa Ožalinskienė

Rasa Ožalinskienė

Produktų plėtros departamento kreditavimo produktų vadybininkė / UAB „Medicinos bankas”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.