...

Kuris bankas, šiuos metu veikiantis Lietuvoje, lankstesnis dirbdamas su mažomis įmonėmis?

Žinių bazė

2013.04.07

Kuriu nedidelę įmonę, reikia atidaryti sąskaitą banke. Iš patirties žinau, kad didieji bankai ne itin linkę “terliotis” su mažomis įmonėmis. Kuris bankas iš Lietuvoje veikiančių lankstesnis?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Publikavimo data: 2013-04-07 08:17

Banko lankstumas priklauso nuo įmonės situacijos, veiklos ir kreditavimo istorijos bei kitų veiksnių, pagal kuriuos bankai vertina įmones. Vienareikšmiškai pasakyti,...

Publikavimo data: 2013-04-07 08:17

Banko lankstumas priklauso nuo įmonės situacijos, veiklos ir kreditavimo istorijos bei kitų veiksnių, pagal kuriuos bankai vertina įmones. Vienareikšmiškai pasakyti, kuris būtų lankstesnis mažų įmonių atžvilgiu, sudėtinga nežinant visos situacijos ir įmonės poreikių. Rekomenduojame įmonėms pasidomėti kelių bankų siūlymais.

Informaciją apie galimybes pradėti ar plėsti verslą, smulkiajam ir vidutiniam verslui siūlomas priemones (lengvatines paskolas, garantijas, dalinį palūkanų kompensavimą) taip pat galite rasti www.invega.lt
 

Ekspertai

Viktorija Vaitkevičienė

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.