...

Individuali veikla bei kompensacijos

Žinių bazė

2013.05.28

Praradau darbą. Norėčiau užsiimti dėvėtų rūbų prekyba, nes sėdėti darbo biržoje nesinori. Auginu 4 vaikus viena ir dirbdama gaudavau kompensaciją už šildymą. Ar yra kokia veiklos rūšis, kad pajamas galėčiau rodyti kas 3 mėnesius, kad gaučiau kompensaciją už šildymą? Pažįstami aiškina, kad įsteigus savo verslą kompensacijų šildymui nebegausiu.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Publikavimo data: 2013-05-28 12:13

Vykdant individualią veiklą pagal pažymą, pajamas deklaruoti privaloma 1 kartą per metus. Esant uždarosios akcinės bendrovės akcininku ar Mažosios bendrijos...

Publikavimo data: 2013-05-28 12:13

Vykdant individualią veiklą pagal pažymą, pajamas deklaruoti privaloma 1 kartą per metus. Esant uždarosios akcinės bendrovės akcininku ar Mažosios bendrijos nariu  pajamas užtenka deklaruoti vieną kartą per metus ir tik tuo atveju, kai išsimokate dividendus. Mažosios bendrijos atveju, jei išsimokate pinigus savoms reikmėms tuomet deklaruojama tada kai pinigai išsiimami (galima ir kas 3 mėnesius).

Kaip tokiais atvejais reikia pateikti duomenis pašalpų skyriui ir kaip skaičiuojama pašalpa vykdant individualią veiklą ar esant bendrovių dalininku ar steigėju, geriausia kreiptis į gyvenamosios vietos savivaldybės administracijos seniūnijas ar Socialinės paramos skyrių.

Ekspertai

Tomas Čepulis

Tomas Čepulis

Mokesčių informacijos departamento direktorius / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.