...

Individuali veikla – dvi banko sąskaitos?

Žinių bazė

2013.01.04

Ar įmanoma išsiimant vieną individualią veiklą pagal pažymą, nurodyti dvi banko sąskaitas? Viena iš jų būtų lietuviška, kita užsienio banko. Taip pat, ar įmanoma su viena individualiosios veiklos pažyma turėti 2 el.parduotuves (viena lietuvišką, kita užsienietišką)?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Dr. Dalia Foigt-Norvaišienė

Advokatė, teisės patarėja / Nepriklausoma advokatų kontora „COBALT”

Publikavimo data: 2020-01-03 11:22

Pildant paraišką dėl individualios veiklos pažymos išdavimo nėra būtina nurodyti banko sąskaitą, kuri bus naudojama atitinkamai veiklai vykdyti. Tai reiškia,...

Publikavimo data: 2020-01-03 11:22

Pildant paraišką dėl individualios veiklos pažymos išdavimo nėra būtina nurodyti banko sąskaitą, kuri bus naudojama atitinkamai veiklai vykdyti. Tai reiškia, kad vykdydami veiklą Jūs galite atidaryti tiek sąskaitų, kiek Jums reikia. Sąskaitos gali būti atidarytos tiek viename, tiek skirtinguose Lietuvos ar užsienio bankuose. Vienos individualios veiklos pažymos pakanka tam, kad turėtumėte kelias elektronines parduotuves, t.y. kiekvienai elektroninei parduotuvei atskiros individualios veiklos pažymos nereikia.

Ekspertai

Dr. Dalia Foigt-Norvaišienė

Dr. Dalia Foigt-Norvaišienė

Advokatė, teisės patarėja / Nepriklausoma advokatų kontora „COBALT”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.