...

Darbuotojai, kai suserga COVID-19

Žinių bazė

2021.01.06

Esame prekybinė įmonė, turime nemažai filialų. Turime ir problemų, kai atsitinka taip, kad vieno filialo beveik visi darbuotojai iškrenta, nes apsikrečia COVID-19. Ar yra kokios galimybės apsidrausti tokią riziką, kad galima būtų kompensuoti naujų darbuotojų priėmimą tuo laikotarpiu? Nes kalbama ne apie vieną darbuotoją, o apie  20-30. O verslas stoti negali, nes patiriami nuostoliai ir klientai lieka neaptarnauti.

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrius Čiurinskas

Generalinis direktorius / „Colemont“

Premium

Publikavimo data: 2021-01-27 11:21

Darbuotojams ligos metu (įskaitant ir COVID-19) yra mokamos SODROS ligos išmokos, todėl įmonė susirgusių darbuotojų darbo užmokestį gali skirti naujiems,...

Publikavimo data: 2021-01-27 11:21

Darbuotojams ligos metu (įskaitant ir COVID-19) yra mokamos SODROS ligos išmokos, todėl įmonė susirgusių darbuotojų darbo užmokestį gali skirti naujiems, laikinai priimtiems darbuotojams. Darbuotojų draudimas nuo Covid-19 ligos yra taip pat įmanomas, nors situacija labai dinamiška – draudikai tai pristabdo, tai vėl pradeda šio produkto tiekimą. Tokio draudimo atveju už susirgusį darbuotoją yra numatytos išmokos iki 4.000Eur. Draudimo kompensacijos priklauso nuo darbuotojo praleistų dienų hospitalizacijoje. Taip pat svarbu, kad susirgęs asmuo turi praleisti ne mažiau nei 6 dienas ligoninėje, mokama nuo 7 dienos nuo 30Eur iki 100Eur per dieną (priklauso nuo draudimo varianto, kurį pasirenkate) , bet ne daugiau nei už 10 dienų. Pasibaigus hospitalizacijai papildomai mokama vienkartinė išmoka nuo 1.000Eur iki 3.000Eur.

Ekspertai

Giedrius Čiurinskas

Giedrius Čiurinskas

Generalinis direktorius / „Colemont“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.