...

Kokios galimybės įdarbinantiems jaunus darbuotojus?

Žinių bazė

2013.02.21

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Publikavimo data: 2013-02-21 12:10

Šiuo metu įgyvendinama nauja priemonė „Parama pirmajam darbui“. Darbdaviams kompensuojama pirmą kartą įsidarbinusio jauno žmogaus darbo užmokesčio dalis. Darbdaviui pateikus...

Publikavimo data: 2013-02-21 12:10

Šiuo metu įgyvendinama nauja priemonė „Parama pirmajam darbui“. Darbdaviams kompensuojama pirmą kartą įsidarbinusio jauno žmogaus darbo užmokesčio dalis.
Darbdaviui pateikus paraišką ne ilgesnį kaip 12 mėnesių laikotarpį kompensuojama fiksuota darbuotojo atlyginimo (t. y. 23,3 proc. apskaičiuoto darbo užmokesčio)  dalis už pirmą kartą įsidarbinusį ir iki tol pagal darbo sutartį nedirbusį jauną asmenį nuo 16 iki 29 metų. Dalies darbo užmokesčio kompensavimas teikiamas nuo 2012 m. rugpjūčio 1 d. mokamo darbo užmokesčio.
 
Šios priemonės parama gali pasinaudoti privatūs ir viešieji juridiniai asmenys (išskyrus biudžetines įstaigas), užsienio įmonių filialai ir atstovybės Lietuvoje, fiziniai asmenys, įdarbinę jauną darbuotoją.
 
Darbdavys, įdarbinęs jauną asmenį, dėl darbo užmokesčio dalies kompensavimo turi kreiptis į „Invegą“ ir pateikti būtinus dokumentus.
 
Visą informaciją ir reikalingus dokumentus galima rasti http://www.invega.lt/lt/paslaugos/parama-pirmajam-darbui/dokumentu-formos.htm. Kilus konkrečių klausimų galima skambinti į „Invegą“ tel.: (+370 5) 278 0371, 211 3567 ir 210 7358, rašyti e. paštu ppd@invega.lt.

Ekspertai

Viktorija Vaitkevičienė

Viktorija Vaitkevičienė

Direktorė / Koinvesticinis fondas

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.