...

Kaip sudėti saugiklius pradedant verslą su partneriu?

Žinių bazė

2013.03.11

Planuojam su partenriu pradėti verslą, pradžioje bus naudojami ES pinigai. Įmonė dar neįsteigta, bet parengiamieji darbai: projektai ES pinigams, architekto paslaugos ir t.t. kainuoja nemažus pinigus. Kaip teisiškai apsisaugoti, kad nusprendus pasitraukti iš projekto būtų kompensuotos investijos( bent dalinai).

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Robertas Naruševičius

Advokatas / Advokatų profesinė bendrija „Constat”

Publikavimo data: 2013-03-11 14:11

Atsižvelgiant į tai, kad juridinio asmens dar neesate įsteigę, rekomenduotume tarp partnerių sudaryti jungtinės veiklos sutartį. Pagal jungtinės veiklos sutartį...

Publikavimo data: 2013-03-11 14:11

Atsižvelgiant į tai, kad juridinio asmens dar neesate įsteigę, rekomenduotume tarp partnerių sudaryti jungtinės veiklos sutartį. Pagal jungtinės veiklos sutartį asmenys, kooperuodami savo turtą, darbą ar žinias, įsipareigoja veikti bendrai tam tikram, tikslui arba tam tikrai veiklai.

Jungtinės veikos sutartyje galite numatyti kiekvieno iš partnerių įnašo dydžius, pelno ir nuostolio paskirstymo tvarką. Šioje sutartyje taip pat galite nusimatyti kiekvieno iš partnerių vaidmenį veikloje, sprendimų priėmimo tvarką. Jungtinės veikos sutartyje galėsite susitarti kaip bus sprendžiamas partnerių pasitraukimo iš jungtinės veiklos klausimas ir kaip pasitraukiančiam partneriui bus kompensuojama.

Ekspertai

Robertas Naruševičius

Robertas Naruševičius

Advokatas / Advokatų profesinė bendrija „Constat”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.