...

Kaip aš galiu įdarbinti kvalifikuotą darbuotoją?

Žinių bazė

2011.11.30

Šiuo metu atsirinkau tris kandidatus ir jie visi atrodo stiprūs, kaip geriausiai apsispręsti, kuris tinkamiausias? Gal galite duoti praktinį patarimą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Vilija Slavickienė

Partnerė, konsultantė / UAB „Talentor Lietuva“

Publikavimo data: 2011-11-30 23:18

Jums labai pasisekė, kad pavyko atsirinkti netgi tris vienodai stiprius kandidatus! Šiais laikais gana įprasta situacija, kai renkamasi iš dviejų...

Publikavimo data: 2011-11-30 23:18

Jums labai pasisekė, kad pavyko atsirinkti netgi tris vienodai stiprius kandidatus! Šiais laikais gana įprasta situacija, kai renkamasi iš dviejų kandidatų, kurie kiekvienas turi pranašumų, bet idealus kandidatas būtų toks, jei sudėtum abiejų pranašumus. Kaip suprantu, jūsų situacija ir yra išskirtinė. Tad ką daryti? Visų pirma sudarykite išsamų reikalavimų sąrašą (įgūdžiai + kompetencijos + asmeninės savybės), jeigu to dar nesate padarę. Tada įvertinkite kiekvieną kandidatą pagal tą sąrašą suteikdamas jam balus, tarkim, nuo 1 iki 5. Taip pat rekomenduoju šį sąrašą padalyti į dvi dalis –
būtinus ir pageidaujamus reikalavimus, nes pastarųjų balai bus ne tokie reikšmingi kaip būtinųjų. Susumavę kandidatų įvertinimus balais galėsite akivaizdžiai juos palyginti. Taip bus žymiai paprasčiau priimti sprendimą, nes rašydami balus dar kartą turėsite progą iš esmės išanalizuoti kiekvieną kandidatą pagal tuos pačius kriterijus. Na, o sprendimą vis tiek priimsite taip, kaip sako širdis ar intuicija. Tokiu būdu tiesiog padėsite širdžiai apsispręsti, o ir protui bus aišku, kodėl pasirinktas būtent tas kandidatas.

Ekspertai

Vilija Slavickienė

Vilija Slavickienė

Partnerė, konsultantė / UAB „Talentor Lietuva“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.