...

„BuyBox“ veikimo principas (Amazon)

Žinių bazė

2019.01.30

Ar galite vaizdžiai paaiškinti „BuyBox“ veikimo principą?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Robertas Jackus

Direktorius / Abipus pasaulio, UAB

Publikavimo data: 2019-01-30 09:25

Parduodame apelsinus po 1 kg. Aš ir Klaidas siūlome po 6 Eur/kg, galime iškart paduoti prekę. Šalia stovintis Žydrūnas parduoda...

Publikavimo data: 2019-01-30 09:25

Parduodame apelsinus po 1 kg. Aš ir Klaidas siūlome po 6 Eur/kg, galime iškart paduoti prekę. Šalia stovintis Žydrūnas parduoda po 6,5 Eur /kg, irgi gali paduoti prekę iškart. Šalia stovi Giedrė, siūlo apelsinus po 5,5 Eur/kg, bet galės duoti tik rytoj. Aš ir Klaidas gausime po 50 proc. „BuyBox“ laiko, nes siūlome už panašią ar tą pačią kainą ir pristatymo laikas toks pat. Giedrė iškrinta iš kovos dėl ilgesnio pristatymo laiko, o Žydrūnas dėl didesnės kainos. Jei Giedrė kainą nuleistų iki 5 Eur/kg, mažesnė kaina atsvertų ilgesnį pristatymo laiką, todėl jos pasiūlymas būtų įtrauktas į kovą dėl „BuyBox“. Tai nebūtų po 33,3 proc., bet maždaug 40 proc. Robertas, 40 proc. Klaidas, 20 proc. Giedrė.

Ekspertai

Robertas Jackus

Robertas Jackus

Direktorius / Abipus pasaulio, UAB

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.