...

Turiu didelį, apleistą pastatą kaime, kokį verslą galėčiau pradėti?

Žinių bazė

2015.09.15

Sveiki, man 25 metai. Labai norėčiau įkurti savo verslą. Turiu pastatą kaime, tačiau gyventojų aplinkui yra mažai, todėl įkurti parduotuvę ar valgyklą tikrai neapsimoka ir jokių perspektyvų nesuteiktų. Pastatas nuo Vilniaus yra ~30 km. Labiausiai tiktų gamyklos ir pan., tačiau kokios, kai šiuo metu rinkos yra perpildytos?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Premium

Publikavimo data: 2015-09-15 12:39

Turit sau atsakyti i paprastą klausimą: ar norite išnaudoti pastatą ar įkurti savo verslą? Jei “prisirišate” prie esamų patalpų, Jūsų...

Publikavimo data: 2015-09-15 12:39

Turit sau atsakyti i paprastą klausimą: ar norite išnaudoti pastatą ar įkurti savo verslą? Jei “prisirišate” prie esamų patalpų, Jūsų pasirinkimas labai sumažėja. Jei norite pradėti savo verslą, galvokite ką mokate daryti, ko norite pasiekti. Pastatas su tuo neturi nieko bendro. O rinkos nėra perpildytos, kas diena atsiranda naujų pelningų verslų, netgi labai tradicinių. Jei Jūsų paslauga ar produktas bus kokybiška, klientų visada turėsite. 

Ekspertai

Arvydas Strumskis

Arvydas Strumskis

Vadovaujantysis partneris / „Verslo angelų fondas I“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.