...

Kavinukė miestelyje. Kaip išpopuliarinti?

Žinių bazė

2015.09.03

Atsidariau kavinukę miestelyje (25 000 gyventojų). Susikūriau Facebook paskyrą, tačiau tai nepadeda man sparčiai augti. Kokias priemones galėčiau išnaudoti papildomai, nes pinigų marketingui turiu tikrai minimaliai. Man svarbu paskleisti žinutę miestelyje. O kavinukė yra šiek tiek nuošaliau nuo centro.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Petras Petkevičius

Verslo plėtros vadovas / DevSlate Group

Publikavimo data: 2015-09-03 10:04

Jūsų atveju siūlytume naudoti nebrangias partizaninio marketingo priemones. Pasiruoškite skrajutes, kuriose būtų kviečiama ateiti pas jus su draugu ar dviem...

Publikavimo data: 2015-09-03 10:04

Jūsų atveju siūlytume naudoti nebrangias partizaninio marketingo priemones. Pasiruoškite skrajutes, kuriose būtų kviečiama ateiti pas jus su draugu ar dviem draugais ir gauti kažką iš jūsų teikiamo asortimento nemokamai arba su žymia, bent 30-50% nuolaida. Skrajutes pačiam ar su draugais, šeimos nariais išplatinti maksimaliai plačiai Jūsų miestelyje į pašto dėžutes arba pvz. padalinti kokio nors miestelio renginio metu.

Toliau labai svarbu užtikrinti jūsų teikiamo maisto bei paslaugų kokybę, kad atėję jūsų nauji klientai norėtų pas jus vėl sugrįžti ne tik dėl vienkartinės nuolaidos, bet ir dėl puikaus jūsų pateikto maisto bei paslaugų.

Facebook’ą taip pat galite naudoti, bet ne kaip jūsų pardavimo, bet bendruomenės sukūrimo, įtraukimo ir palaikymo priemonę. Komunikacija Facebook’o paskyroje turėtų būti nuosekli ir reguliari, minimaliai bent kartą per savaitę.

Ekspertai

Petras Petkevičius

Petras Petkevičius

Verslo plėtros vadovas / DevSlate Group

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.