...

Kaip su minimaliomis išlaidomis didinti web lankomumą ir gerinti reputaciją?

Žinių bazė

2012.07.15

Noriu įkurti internetinį verslą (ne prekybos). Ar galėtumėt patarti kaip nuo įkūrimo pradžios su minimaliomis išlaidomis didinti jo lankomumą ir gerinti reputaciją?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Rokas Černiauskas

Direktorius / „LaisvalaikioDovanos.lt“

Publikavimo data: 2012-07-15 22:43

Gaila neparašėte koks tai internetinis verslas būtų. Pats pigiausias ir efektyviausias būdas pritraukti naujų lankytojų Jūsų puslapiui būtų kuo geresnis...

Publikavimo data: 2012-07-15 22:43

Gaila neparašėte koks tai internetinis verslas būtų. Pats pigiausias ir efektyviausias būdas pritraukti naujų lankytojų Jūsų puslapiui būtų kuo geresnis puslapio optimizavimas paieškos sistemoms, o kitais žodžiais SEO (angl. search engine optimization). Tai daro tikrai daug  įmonių, o jei norite sutaupyti – internete rasite informacijos kaip tai padaryti pačiam. Dėl puslapio reputacijos,  turbūt turėjote galvoje  PR (angl. page rank) – tuomet, tai irgi susiję su Jūsų SEO.  Sėkmės naujoje veikloje! ?

Ekspertai

Rokas Černiauskas

Rokas Černiauskas

Direktorius / „LaisvalaikioDovanos.lt“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.