...

Kaip bendrauti su naujais klientais B2B?

Žinių bazė

2015.09.18

Laba diena,
Užsiimame tehninio personalo atranka ir įgūdžių patikrinimu. Norėtume pradėti savarankiškai užsiimti darbo jėgos ir specialistų nuoma, nes suprantame techninių specialistų paklausą, tačiau sunku rasti klientų. Orientuojamės į užsienio rinkas (Vokietija, Olandija, Skandinavijos šąlys). Patarkite, kaip reikėtų veikti, siūlant personalo nuomos paslaugas?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Petras Petkevičius

Verslo plėtros vadovas / DevSlate Group

Publikavimo data: 2015-09-18 15:26

​A1​. Veikite pagal principą “Think global, act local”: 1) Savo svetainėje susikurkite puslapį tos šalies, kurioje norite pristatyti savo paslaugas,...

Publikavimo data: 2015-09-18 15:26

​A1​. Veikite pagal principą “Think global, act local”:
1) Savo svetainėje susikurkite puslapį tos šalies, kurioje norite pristatyti savo paslaugas, kalba. Mažesnės šalys, kaip Olandija ar Skandinavijos šalys dar komunikuoja ir angliškai. Didelėse šalyse, turinčiose keliasdešimt milijonų gyventojų, kita kalba patektos informacijos rezultatyvumas bus žymiai mažesnis.

A2. Palesikite pvz Google Adds kampaniją ar kitą alternatyvią priemonę savo tikslinėje rinkoje  tos šalies kalba, nukreipianti į jūsų  svetainės specialiai tam sukurtą “landing page”, kuris kiek įmanoma tiksliau atspindėtų duotosios paslaugos pasiūlą bei galimai būtų su jūsų web domenu toje šalyje www.jusu.web-vardas.de, www.jusu.web-vardas.se, etc. El paštas kreipimuisi – taip pat rekomenduotinas su tos šalies domeno pabaiga.

A3. Jei nurodysite tos telefoną, pageidautina, kad jis būtų tos šalies. Olandijoje, Skandinavijoje dar galite atsiliepti angliškai; į didžiąsias šalis be tos šalies kalbos neikite. nei vokiečiai, nei ypač prancūzai kita kalba su jumis nenorės bendrauti.

Kiekvienas šių žingsnių padidins jūsų patikimumą kaip siūlančių savo paslaugas tos šalies rinkoje. 

Ekspertai

Petras Petkevičius

Petras Petkevičius

Verslo plėtros vadovas / DevSlate Group

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.