...

Kaimo turizmas. Kaip pradėti?

Žinių bazė

2015.11.19

Mes turime žemės prie miško apie 2,5 ha , šiek tiek pinigų turime, todėl galvojame pradėti kaimo turizmą arba norėtume įkurti vaikų vasaros stovyklą. Ar įmanoma gauti paramą? Ir nuo ko ir kaip galima būtų pradėti?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Publikavimo data: 2015-11-19 19:58

Paramos nurodytai veiklai būtų galima kreiptis pagal kad Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“...

Publikavimo data: 2015-11-19 19:58

Paramos nurodytai veiklai būtų galima kreiptis pagal kad Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos (KPP) priemonės „Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį „Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse“. 2016 metais paraiškų rinkimas pagal šią veiklą numatytas nuo liepos 4 d. iki rugpjūčio 31 d. Atkreipiame dėmesį, kad veiklos srities įgyvendinimo taisyklės dar nėra patvirtintos, todėl detalių reikalavimų pareiškėjams ir jų teikiamiems projektams pakomentuoti nėra galimybės. Galima paminėti, kad KPP nurodyta, kad maksimali parama vienam projektui galės būti 50000 Eur, tačiau įgyvendinimo taisyklėse ši suma gali būti patikslinta. Taip pat būtina paminėti, kad tik patvirtinus įgyvendinimo taisykles galėsime atsakyti, ar kaimo turizmo veikla ir vaikų vasaros stovyklos veikla bus priskiriamos prie remiamų veiklų.

Pradėti galima nuo savo verslo plano išgryninimo, projekto sąmatos sudarymo. Jei planuojama projekto metu atlikti kažkokius statybos ar infrastruktūros įrengimo darbus, galima pasiruošti su statyba susijusius dokumentus: techninis projektas/projektiniai pasiūlymai, statybos leidimas (jei reikia), sąmatos ir pan

Ekspertai

Erika Viltrakienė

Erika Viltrakienė

Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento direktorė / Nacionalinė mokėjimo agentūra

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.