...

Internetinis tinklalapis skirtas reklamai

Žinių bazė

2017.04.05

Turiu įdėją, tačiau neturiu pinigų jai realizuoti ir taip pat nesu IT specialistas. Norėčiau sukurti internetinį tinklalapį, kuris būtų tarptautinis, veiktų ne tik Lietuvoje. Jame galėtų registruotis trjų tipų šalys: įmonės, kurioms reikia reklamos, tačiau mano, kad pačią idėją ar reklamos vaizdavimą pigiau gali pateikti patys asmenys priklausantys tam tikram socekonominiam regionui ar valstybei. Kita šalis būtų patys reklamų kūrėjai, kurie galbūt turi daug idėjų ir norėtų jas pateikti žinomiems tinklams, ar reklamų agentūros užsakovams, kurios yra ne tik jų valstybės. Ir trečia šalis būtų: elementarios reklamų kūrėjų agentūros, kurios gali ne tik susilaukt nemažai užklausų ir konkuruoti su kitais reklamų kūrėjais, bet taip pat ieškoti potencialių ir gabių reklamų kūrėjų. Taigi, mano klausimas būtų toks, kokia galimybė gauti finansavimą, kurti tokiam internetiniam tinklalapiui?

Temos: , , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Publikavimo data: 2017-04-05 17:02

Tokio verslo finansavimui svarbu  susirasti partnerį, kuris turėtų tam reikiamų lėšų ir tikėtų, kad investicija atsipirks. Tiek Jums, tiek minėtam...

Publikavimo data: 2017-04-05 17:02

Tokio verslo finansavimui svarbu  susirasti partnerį, kuris turėtų tam reikiamų lėšų ir tikėtų, kad investicija atsipirks. Tiek Jums, tiek minėtam partneriui būtų prasminga ištestuoti, ar sumanymas tikrai yra perspektyvus, ir jei taip, tik tuomet skirti jam savo laiką, pastangas ir investicijas. Taip pat labai svarbu turėti aiškų verslo planą, o jam sudaryti irgi reikalingas pasitikrinimas dėl paklausos.

Ekspertai

Linas Armalys

Linas Armalys

Vadovas / „Noviti finance”

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.