...

Dropshipping „cashback" įskaitymas vykdant individualią veiklą

Žinių bazė

2018.04.30

Užsiimu dropshipping (trikampės prekybos veikla). Esu užregistravusi individualią veiklą. Perkant prekes kartais gaunu cashback (grąžinamų pinigų) iš kitų svetainių į veiklai naudojamą Paypal sąskaitą; ar man jas reikia įskaityti kaip pajamas ar galiu tiesiog persivesti sau? Jei galiu tiesiog persivesti, ar galiu naudoti tą Paypal sąskaitą ar reikėtų išsivesti į kitą?

Temos: , .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Premium

Publikavimo data: 2018-04-30 16:50

Individualios veiklos pajamomis laikomos visos gyventojo pajamos, kurias jis gauna pardavęs prekes ar suteikęs paslaugas. Kai veikla vykdoma internetu, o...

Publikavimo data: 2018-04-30 16:50

Individualios veiklos pajamomis laikomos visos gyventojo pajamos, kurias jis gauna pardavęs prekes ar suteikęs paslaugas. Kai veikla vykdoma internetu, o klientai už parduotas prekes ar suteiktas paslaugas atsiskaito per PayPal elektroninio mokėjimo sąskaitą (sistemą), individualios veiklos pajamomis laikomos visos į Paypal sąskaitą klientų už parduotas prekes ar suteiktas paslaugas (pagal jiems išrašytas sąskaitas faktūras) pervestos pinigų sumos.
Įsigyjant (perkant) prekes pardavimui patiriamos išlaidos. Kai į individualios veiklos atsiskaitymui naudojamą PayPal sąskaitą, grąžinama dalis prekių įsigijimui panaudotų pinigų sumos (cashback), sumažėja prekių įsigijimo išlaidos, todėl grąžintomis sumomis turėtų būti mažinami leidžiami atskaitymai (jų įskaityti į pajamas nereikia).
Mokėjimai už prekes ar paslaugas, pinigų grąžinimai ir pan. gali vykti per Lietuvos bankuose esančias sąskaitas, taip pat per elektroninio mokėjimo sistemas (pvz. PayPal ar pan.).

Ekspertai

Regina Utkienė

Regina Utkienė

Mokesčių informacijos departamento direktorė / VMI

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.