...

Baldų gamybos plėtra.

Žinių bazė

2016.01.19

Šiuo metu turime šiokį tokį staklyną, bei naujas patalpas. Nuo ko reikėtų pradėti, kad gauti kažkokį finansavimą naujų patalpų remontui bei saklyno atnaujinimui. Kolkas dirbame tik pagal verslo liudijimą.

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Publikavimo data: 2016-01-19 12:42

Pajamų pagal verslo liudijimą duomenys gali būti vertinami verslo paskolų išdavimo procese. Pagrindinis klausimas – Jūsų planuojamų investicijų dydis. Jei...

Publikavimo data: 2016-01-19 12:42

Pajamų pagal verslo liudijimą duomenys gali būti vertinami verslo paskolų išdavimo procese. Pagrindinis klausimas – Jūsų planuojamų investicijų dydis. Jei ta suma yra palyginus didelė ir neatitinka Jūsų esamų pajamų mąsto, reikės pateikti ir verslo planą. Jame turėsite numatyti planuojamų investicijų dydį, planuojamas pajamas (užsakymus) bei išlaidas. Remiantis verslo planu bus galima įvertinti Jūsų investicinio plano realumą. Turint įrangą, patalpas ir planuojant naujus turto įsigijimus – vertėtų pagalvoti apie verslo formos keitimą į MB ar UAB. Vedant pilną įmonės finansinę apskaitą (finansinį balansą, pelno/nuostolio ataskaitą) ir Jums, ir bankui bus paprasčiau suprasti Jūsų įmonės veiklos rezultatus bei galimybes.

Ekspertai

Laurynas Dailydė

Laurynas Dailydė

Verslo finansavimo sprendimų skyriaus vadovas / „Swedbank“

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.