...

Verslo vakarėlyje „Network Party“ su ekspertais rinksis talentai, verslų kūrėjai, investuotojai

Verslas

2022.09.06

Autorius: Vaida Kerienė

Temos: .

Verslo vakarėlyje „Network Party“ su ekspertais rinksis talentai, verslų kūrėjai, investuotojai

bzn start koliažas

Lyderiaujantis augančio žinių centro portalas „bzn startkviečia į neformalaus verslo vakarėlį „Network Partyjau 2022 m. rugsėjo 8 d. Vilniuje, Itališko vyno namuose „Zenoteca Opera. Verslas net ir krizės akivaizdoje turi greitai ir lanksčiai prisitaikyti, privačių pokalbių metu pasitarkite su ekspertais.

Jau keleri metai iš eilės verslai išmoksta skubiai išgyventi įvairiomis sąlygomis, prisitaikyti prie pačių netikėčiausių situacijų. Pandemijos metu daug kas mokėsi perkelti prekybą į virtualią erdvę. Dabar kylanti infliacija, nenuspėjamas krizės gylis. Bet dažna gyvenimo patirtis rodo, kad tokie periodai atneša ir stipriausią augimą. Suprantama, neramu, bet trypčiojimas vietoje rezultato neatneša, tokiu periodu geriausia tartis su reikiamos srities ekspertais. Verslo vakarėlyje „Network Party“ privačių pokalbių metu pasitarkite su reikiamu ekspertu.

Šiame vakarėlyje ne tik randami greitesni sprendimai, tai naujos pažintys, verslo partneriai, talentingi verslų kūrėjai, investuotojai. „Bzn start” įkūrėja, renginio sumanytoja ir organizatorė Dr. Živilė Glaveckaitė džiaugiasi šio renginio paklausa ir kuriama verte: „Sumanytas konceptas įgavo pagreitį ir paklausą, tiesiog pakuria ir mus azartu daryti dar geriau ir dar kokybiškiau. Čia susirinks tie, kurie aiškiai žino, ko reikia. Ir žinoma jie išsineš tai, ko jiems reikia. O mes, „bzn start” komanda, padėsime tai gauti. Pati mielai prisidėsiu su konsultacijomis apie inovacijų diegimą, verslo procesų sutvarkymą, vartotojų tyrimus. Kai renginys geidžiamas, tai didžiausia grąža mūsų komandai”.

Svarbiausia išgirsti verslo klientų poreikius

„Tele2“ verslo komandos vadovas Ernestas Stačiūnas gyvus susitikimus verslo vakarėlyje labiausiai vertina dėl galimybės išgirsti verslo poreikius, tai padeda įgyvendinti visus klientui reikiamus sprendimus: „Gyvas susitikimas su patyrusiais ir pradedančiais verslininkais – mums puiki galimybė pažinti ir suprasti, ko reikia verslui. Juk tai koks yra verslas ir ko jam reikia – geriausiai žinote tik jūs patys“, – sako ekspertas.

Kiekvienas verslas, nesvarbu kokiu periodu, turėtų gebėti dirbti efektyviai – protingai valdyti kaštus, juos optimizuoti, nepakenkiant paslaugos kokybei. Kylanti infliacija šį poreikį dar labiau sustiprina. Ernestas pasakoja, kad net ir krizės laikotarpiais svarbu judėti pirmyn, greitai ir lanksčiai prisitaikyti prie naujų sąlygų, o „Tele2“ istorijos pavyzdys tai patvirtina.

Efektyvumas nebūtinai yra drastiškas taupymas, o darbo organizavimo efektyvinimas. Savo klientams versle tai ir siūlome – mūsų sprendimai padeda efektyviau planuoti verslą, procesus ir sutaupyti“, – pasakoja ekspertas ir verslo vakarėlyje „Network Party“ kviečia pasikalbėti telekomunikacijos ir verslo valdymo sistemų sprendimų klausimais.

Per didelė meilė savo produktui ir nemokėjimas jo parduoti

Verslininkas, investuotojas Martynas Kandzeras mėgsta dalyvauti tokiuose verslo vakarėliuose dėl galimybės sutikti žmones, kurie geba savo idėjas paversti realybe: „Man patinka stebėti tokius žmones, girdėti jų idėjas, o jeigu galiu ir padėti jas realizuoti“, – pasakoja ekspertas.

Ekspertas pastebi, kad startuoliai sukurią produktą ar paslaugą ir savo idėją labai įsimyli, bet pamiršta išsiaiškinti kitus namų darbus, išsiaiškinti kaip, kur ir kam pardavinėsime produktą, kaip įeisime į rinką: „Meilė savo sukurtam produktui reikalinga, bet reikia mokėti jį ir parduoti“, – sako M. Kandzeras.

Ekspertas Martynas Kandzeras konsultuos verslo idėjų perspektyvos, verslo vystymo, inovacijų klausimais: „Jei turite idėjų, norite su jomis startuoti arba jau turite verslą, bet jo vystymas tapo nuobodus ir norisi sukurti kažką naujesnio, galite į mane kreiptis“.

Didelis susidomėjimas JK rinka

Jau ne pirmą kartą dalyvaujantis ekspertas iš JK Remigijus Pleinys NT paskolų ir finansinių paslaugų ekspertas Jungtinėje Karalystėje pritaria, kad gyvi verslo susitikimai yra naudingesni ekspertams ir dalyviams. „Nuoširdus ir draugiški susitikimai tikrai negali atstoti nuotoliniu būdu organizuotų susitikimų. „Tokiuose vakarėliuose žinios ir patirtis yra raktas: „Lietuvių bendruomenė tokia aktyvi, žingeidi, ieško visų įmanomų galimybių. Tai džiugina. Tokie vakarėliai labai naudingi, kuomet galima pasidalinti patirtimi, žiniomis, susipažinti su kolegomis ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų šalių. Aš atstovauju Anglijos įmonę ir jaučiu iš Lietuvos verslo kolegų susidomėjimą plėsti savo verslus į kitas užsienio rinkas, susipažinti su kitų šalių verslo ypatumais. Tai dar viena galimybė su labai didele rinka”.

Pleinys pabrėžia, kad tokio tipo vakarėliai ir yra žavūs tuo, kad nereikia daug ruoštis, tiesiog ateini pasisemti naujų idėjų, naujų pažinčių.  Nuoširdus pasikalbėjimas su verslo kolegomis prie vyno taurės, manau, kartais teikia daugiau žavesio ir energijos nei formalūs susitikimai.

Ištikimų partnerių palaikymas

Renginio organizatoriai dėkoja ilgamečiams partneriams ir rėmėjams: didžiausiam naujienų portalui “Delfi”, telekomunikacijų bendrovei TELE2, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkui, bendradarbystės erdvei “Workland”, skaitmeninės rinkodaros agentūrai APG media, spaudos profesionalams „Spaudos departamentas“ bei dalyvius savo erdvėje priimsiantiems vyno namams Zenoteca Opera, kurių svarus indėlis, prisidedant prie jaunų verslų kūrimo ir skatinimo, leidžia jiems sparčiau plėstis ir pilnu pajėgumu išnaudoti teikiamas galimybes.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.