...

Verslo vakarėlis prisidės prie verslo auginimo ir rezultato siekimo

Verslas

2022.04.27

Autorius: bzn start

Temos: .

Verslo vakarėlis prisidės prie verslo auginimo ir rezultato siekimo

Irmantas Matilionis ir Martynas Kandzeras Asmeninio albumo nuotrauka

2022 m. gegužės 5 d. vyks jau tradicinis, didžiausio jauno verslo portalo „bzn start“ organizuojamas neformalus vakarėlis „Network Day“. Šįkart renginys dalyvius suburs vyno namuose „Zenoteca“, jo metu patirtimi dalinsis įvairių sričių ekspertai, galintys atsakyti į kiekvieno klausimus.

Renginyje savo patirtimi dalinsis daugiau nei 15 skirtingų sričių ekspertų, tačiau niekas nebus įpareigotas klausytis pranešimų ar ilgų kalbų. Kiekvienas dalyvis galės nuspręsti, kas jam aktualu, ir, susiradęs tinkamą ekspertą, pakalbinti jį savo norima tema. Dalyviai galės dalintis patirtimi tarpusavyje, plėsti akiratį, pasitikrinti idėjas, o galbūt rasti ir būsimų verslo partnerių.

Svarbus žmogiškasis bei socialinis kapitalas

Verslininkas ir investuotojas Martynas Kandzeras sako, kad, startuojant su naujais projektais arba vystant esamus, tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems verslininkams reikia trijų rūšių kapitalo – finansinio, žmogiškojo bei socialinio. Dauguma žmonių gerai supranta finansinio kapitalo naudą, nes jis tiesiogiai siejasi su norimu pasiekti rezultatu. O štai žmogiškojo, t. y. žinių, patirčių, bei socialinio, t. y. ryšių tarp žmonių, kapitalo nauda yra ne ką mažesnė, o neretai yra net ir viena iš svarbesnių projekto sėkmės elementų. Būtent tokie renginiai kaip „Network Day“, skirti padėti auginti žmogiškajam bei socialiniam kapitalui, tiesiogiai prisideda prie įvairių verslo projektų auginimo bei trumpiausio kelio į norimą rezultatą.

„Dėl Ukrainos – nepaisant to, kad kai kurie sektoriai patiria tiesioginę karo įtaką, atsiranda naujų verslo galimybių. Dėl to, kad ir kaip atrodytų kraupūs bei liūdni įvykiai Ukrainoje, geriausias dalykas, ką verslininkai gali padaryti šiuo metu, tai nesustoti ir ieškoti naujų augimo galimybių. Tokiu būdu užtikrindami, jog verslo veikla nesustotų bei dabartinio karo pasekmės nepereitų į ekonominius padarinius. Daugumai Vakarų pasaulio valstybių susivienijus, neabejoju, jog greitu laiku Ukrainoje įsivyraus taika. Atstatant ją bei dar labiau integruojant į Europą, verslo galimybių Ukrainoje bus labai daug“, – sako M. Kandzeras.

Rekomenduoja pasiruošti klausimus

„Delfi“ rinkodaros vadovas Irmantas Matilionis pastebi, kad neformalių susitikimų pagrindinė nauda yra patyrusių ekspertų patarimai, įžvalgos ir galimybė pasikonsultuoti. Čia pokalbiai būna atviri, nuoširdūs, todėl yra tikrai vertingi.

„Rekomenduoju iš anksto pasiruošti klausimus, kuo jie bus konkretesni, tuo taiklesnių atsakymų ir naudingesnių įžvalgų galima tikėtis gauti.

Kad ir netiesiogiai, dabar vykstančiame Ukrainos kare dalyvaujame visi, todėl pirmiausia privalome pasirinkti, už kurias vertybes kovosime – neutraliems likti tiesiog negalima. Verslams labai svarbu turėti savo poziciją, vertybes, jomis vadovautis bei jas aiškiai komunikuoti“, – teigia I. Matilionis.

Verslo vakarėlis „Network Party“ siekia, kad neformalus bendravimas padėtų rasti tiesiausius kelius į sėkmę, sutaupant laiko, pinigų ir išvengiant klaidų. Tam, kad renginys įvyktų nepriekaištingai, didžiausias jauno verslo portalas „bzn start“ dėkoja savo partneriams: advokatų profesinei bendrijai „SPC legal“, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkui, bendradarbystės erdvei „Workland“, didžiausiam naujienų portalui „Delfi“, tarptautiniam kavos ir kavos aparatų mažmeninės ir elektroninės prekybos tinklui „Kavos draugas“, spaudos profesionalams „Spaudos departamentas“, vyno namams „Zenoteca“.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.