...

Neformalaus bendravimo nauda pardavimams ir pažinčių rato plėtimui

Verslas

2022.04.20

Autorius: bzn start

Temos: , .

Neformalaus bendravimo nauda pardavimams ir pažinčių rato plėtimui

A. Slažinskas, D. Čibonis, A. Stonys bzn start koliažas

Gegužės 5 d. vyks jau tradicinis, didžiausio jauno verslo portalo „bzn start“ organizuojamas neformalus pažinčių renginysNetwork Day“. Šįkart renginys dalyvius suburs vyno namuose „Zenoteca“, jo metu patirtimi dalinsis įvairių sričių ekspertai, galintys atsakyti į kiekvieno klausimus.

„Tokio pobūdžio susitikimus vertinu kaip abipusę naudą pradedantiesiems verslininkams ir patyrusiems rinkos žaidėjams: pirmieji gauna patarimų tolesniems žingsniams sustyguoti pradedant veiklą, o patyrusiems tai irgi gera proga pamatyti naujas verslo tendencijas ar potencialias investicijas. Versle tavo veiklos sėkmė priklausys ne tik nuo pradinės idėjos, bet ir nuo partnerių, kuriuos gausi į pagalbą ją vystydamas. Tad tai gali tapti puikiu akceleratoriumi plečiant pažinčių ratą, atrandant verslo partnerių bei investuotojų“, – sako advokatų kontoros „SPC legal“ vyresnysis teisininkas Audrius Slažinskas.

Pasak jo, karas Ukrainoje labiausiai paveikė turėjusius verslo ryšių NVS rinkose, bet taip pat sukėlė nemažai turbulencijos kaimyninių regionų verslams. Staiga pasikeitusi geopolitinė aplinka privertė ne vieną įmonę peržvelgti strateginius planus ir investicijas. Nemaža dalis susidūrė su iššūkiais perkeliant verslo padalinius ar darbuotojus iš Ukrainos, Rusijos ar Baltarusijos rinkų. Taip pat jaučiamas tam tikras Vakarų šalių investuotojų atsargumas, o tai gali atsiliepti jau suplanuotų verslo partnerysčių vystymui Lietuvoje.

Slažinskas atkreipia dėmesį, kad ilgalaikėje perspektyvoje tai taps pamoka daugumai verslų ir gerokai pakoreguos verslo investicinį žemėlapį. Natūralu, kad daliai verslo tam tikros NVS rinkos taps visiškas tabu. Trumpuoju laikotarpiu dauguma verslų turėtų atidžiau peržvelgti savo investicinius ar plėtros planus, nes karas Ukrainoje nulems didesnį poreikį turėti tam tikrą atsargos rezervą.

70 proc. pardavimų – dėl tinklaveikos renginių

„Tinklaveikos renginys yra tradicinis kontaktų pasikeitimo ir pažinčių tinklo plėtimo būdas, nusistovėjęs verslo standartas išplėsti pažįstamų ir verslo kontaktų tinklą. Jei jūs esate verslininkas, ypač pradedantysis, ir jums reikalingi partneriai, investuotojai, pirkėjai, klientai, tiekėjai, labai pravartu dalyvauti tiesioginių kontaktų renginyje. Kaip įmonės steigėjas galiu pasakyti, kad 70 proc. pardavimų per metus padarome dėl tinklaveikos renginių“, – pastebi „Telesoftas“ įkūrėjas Algirdas Stonys.

Algirdas sako, kad karas verslą paveikė visose srityse, sutriko tiekimo ir logistikos grandinės, prieiga prie žmogiškųjų išteklių, talentų ir dabar visi verslai turėtų adaptuotis prie pasikeitusių sąlygų. Lietuvoje yra paskelbta nepaprastoji padėtis, žmonės nori aiškumo, saugumo, dėl to keičiasi algų ir naudų politika įmonėse, atsiranda papildomų išlaidų, kurioms reikia ieškoti naujų akreditavimų ir investavimų šaltinių. Iki karo verslai adaptavosi vienaip, dabar karo metu jau turi keisti savo strategiją ir daryti rizikos vertinimą iš naujo.

„Dalyvaudami tokiuose renginiouse turite galimybę konsultuotis su savo sričių profesionalais, susipažinti bei dalintis patirtimi su kolegomis, partneriais ir net konkurentais. Neapibrėžtumo laikais gebėjimas priimti tinkamus sprendimus gali padėti jūsų verslui išgyventi bei klestėti“, – teigia pardavėjų ir vadovų treneris Darius Čibonis.

Verslo vakarėlis „Network Party“ siekia, kad neformalus bendravimas padėtų rasti tiesiausius kelius į sėkmę, sutaupant laiko, pinigų ir išvengiant klaidų. Tam, kad renginys įvyktų nepriekaištingai, didžiausias jauno verslo portalas „bzn start“ dėkoja savo partneriams: advokatų profesinei bendrijai „SPC legal“, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkui, bendradarbystės erdvei „Workland“, didžiausiam naujienų portalui „Delfi“, tarptautiniam kavos ir kavos aparatų mažmeninės ir elektroninės prekybos tinklui „Kavos draugas“, spaudos profesionalams „Spaudos departamentas“, vyno namams „Zenoteca“.

Ekspertai

Darius Čibonis

Darius Čibonis

Vadovų ir vadybininkų mokymų treneris / www.cibonis.lt

Audrius Slažinskas

Audrius Slažinskas

Vyresnysis teisininkas / „SPC legal”

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.