...

Verslo vakarėlyje ekspertai dalinsis patirtimi ir patarimais

Verslas

2022.04.14

Autorius: bzn start

Temos: .

Verslo vakarėlyje ekspertai dalinsis patirtimi ir patarimais

Ž. Glaveckaitė, A. Zuokas, J. Mikulskis, L. Panovienė bzn start koliažas

Gegužės 5 d. vyks jau tradicinis, didžiausio augančio verslo žinių centro „bzn start“ organizuojamas neformalus renginys „Network Party“. Šįkart renginys dalyvius suburs vyno namuose „Zenoteca“, jo metu patirtimi dalinsis įvairių sričių ekspertai, galintys atsakyti į kiekvieno klausimus.

Renginio iniciatorė, „bzn start“ įkūrėja Živilė Glaveckaitė sako, kad renginio metu galima gauti naudingų patarimų, žinių, kitų verslo atstovų nuomones, susirasti partnerių ar bendraminčių. Ji pastebi, kad verslą pradedant ar jau plėtojant pažinčių tinklas visada reikalingas ir svarbus kokybiškas savo srities žinovų pažinčių ratas, kurie turi patirtį bei galimybes, gali suteikti puikių idėjų ar minčių, kaip auginti verslą.

„Pasinaudoti šia galimybe, kai vienoje vietoje bus sutelkta tiek ekspertų mokesčių, teisės, rinkodaros, verslo plėtros, investicijų pritraukimo, inovacijų įgyvendinimo, e. komercijos plėtros, užsienio rinkų paieškos, strategijos vystymo ir kitais klausimais, ir su visais bus galima pasitarti akis į akį, yra perspektyvu. Įsivaizduokite, jei patiems reikėtų ieškotis visų ekspertų, kiek užtruktumėte laiko, kiek reikėtų pastangų, o viskas kainuoja laiką. Tad laimi tie, kurie pirmi, nes jei ne tu, už tave padarys kitas“, – teigia dr. Ž. Glaveckaitė.

Gyvas bendravimas – svarbiausias

„Workland“ vadovė Laura Panovienė pastebi, kad viena pagrindinių sėkmingo verslo dedamųjų – tai patikimi partneriai, stiprūs ryšiai. Pažinčių tinklo renginiai kaip niekas kitas padeda susitikti bendraminčiams, o pandemijos patirtis parodė, kad gyvas bendravimas visgi yra svarbiausias.

„Ukrainos įvykiai išryškino tikrąsias vertybes ir suvienijo tiek asmenis, tiek verslus. Dėl tų pačių „networking“ renginių, kurių jau turėjome ir „Workland“ centruose, bendradarbiaudami su įvairiais prekybos rūmais, taip pat VšĮ „SOS Ukraine“, galime rasti efektyvesnių pagalbos sprendimų ir taip padėti šiai nuo karo kenčiančiai šaliai“, – sako L. Panovienė.

Pažintys, kurios įkvepia ir motyvuoja

Skaitmeninės rinkodaros ekspertas Justinas Mikulskis atkreipia dėmesį, kad vienas didžiausių renginio privalumų yra susitikimas su kitais tos pačios srities įtakingais žmonėmis: „Šie žmonės, einantys panašias pareigas kaip jūs, turi vertingų žinių apie jūsų sritį ir rinką. Jie geba įkvėpti ir motyvuoti bei padėti susisiekti su kitais žmonėmis, kurie gali suteikti unikalių įžvalgų ir patarimų.“

Pasak eksperto, užmegzti tiesioginiai ryšiai yra nepaprastai vertingi. 85 proc. profesionalų teigia, kad po tokių susitikimų jie užmezga kur kas efektyvesnius verslo santykius. Jis pataria nepamiršti vizitinių kortelių ir išsiųsti el. laišką arba „LinkedIn“ užklausą per pirmąsias 24-48 valandas, kol pažintis dar šviežia.

Geriausia vieta praktikams ir pradedantiesiems

Verslininkas, Lietuvos ir Vilniaus miesto savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas Artūras Zuokas džiaugiasi, kad geriausios idėjos gimsta ir skleidžiasi natūralioje terpėje, kur vyksta betarpiškas bendravimas ir kur yra vietos emocijoms: „Būtent tokios vietos ir tokie susitikimai kaip organizuojami „bzn start“ yra geriausia vieta praktikams ir pradedantiesiems, žinantiems, kur eiti, ir ieškantiems savo kelio. IT industrija kiek įmanoma bando sukurti virtualią realybę ar „buvimo efektą“, tačiau aš už gyvą kontaktą ir bendravimą. Ypač po kelių metų pandemijos karantinų ir ribojimų.“

Verslo vakarėlis „Network Party“ siekia, kad neformalus bendravimas padėtų rasti tiesiausius kelius į sėkmę, sutaupant laiko, pinigų ir išvengiant klaidų. Tam, kad renginys įvyktų nepriekaištingai, didžiausias jauno verslo portalas „bzn start“ dėkoja savo partneriams: advokatų profesinei bendrijai „SPC legal“, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkui, bendradarbystės erdvei „Workland“, didžiausiam naujienų portalui „Delfi“, tarptautiniam kavos ir kavos aparatų mažmeninės ir elektroninės prekybos tinklui „Kavos draugas“, spaudos profesionalams „Spaudos departamentas“, vyno namams „Zenoteca“.

Ekspertai

Dr. Živilė Glaveckaitė

Dr. Živilė Glaveckaitė

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Justinas Mikulskis

Justinas Mikulskis

Skaitmeninės rinkodaros ekspertas / Mikulskis.lt

Laura Panovienė

Laura Panovienė

Workland valdomų centrų Lietuvoje vadovė / Workland Lietuva

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.