...

Verslo galimybės Kinijoje – INFO TV ir „BZN start” laida

Verslas

2017.07.07

Autorius: BZN start

Temos: , , , .

Verslo galimybės Kinijoje Info TV ir „BZN start” fotomontažas

Liepos 7 d. 18.30 val. INFO TV žinių kanalu, Info dienoje TRADICINĖ RUBRIKA „Verslo galimybės”.

Rubrika parengta bendradarbiaujant didžiausiam jauno verslo portalui „BZN start” su INFO TV .

Laidoje kalbėsime apie verslo galimybes KINIJOJE.

Pašnekovai:

Arūnas Karlonas, Lietuvos Respublikos Komercijos atašė Kinijoje

Ignas Survila, Įmonės „Citybirds” vadovas

„Citybirds” nuo pat įsikūrimo pradžios savo produkciją pradėjo gaminti Kinijoje. Suvilioti pigenėmis kainomis ir begaliniu noru gauti bet kokį užsakymą, nedelsiant pradėjo gamybinius procesus ir po žingsnis po žingsnio įleido šaknis būtent Kinijoje. Žinoma, viskas skamba puikiai, tačiau problemų tiek gamybinių, tiek administracinių, tiek kultūrinių neišvengė. Nors galiausiai ir rado puikų gamintoją, kuris geba tiekt kokybiškas prekes nustatytu laiku, tačiau kelias iki tol tikrai nebuvo rožėmis klotas. Prarado labai daug brangaus laiko ir investicijų, kol galiausiai yra dabartinėje situacijoje. Be to, jau metus stengiasi atrasti būdą, kaip perkelti gamybą į Lietuvą arba EU, tačiau variklis jau sukasi ir tai padaryti yra gan sudėtinga.

Konstantinas Zakalskis, UAB „Ekspla” Kinijos regiono vadybininkas

Konstantinas yra regioninis pardavimų vadybininkas atsakingas už žemyninę aziją – daugiausiai dirba su Kinija ir Indija. Kinijoje su Eksplą atstovaujančia kompanija „Oplan” daugiau nei 10 metų dirba tiek su mokslinėmis įstaigomis, tiek ir su industrinėmis įmonėmis. Pastaraisiais metais du trečdalius apyvartos Kinijoje sudarė moksliniai lazeriai.

Fotonikos rinka Kinijoje sparčiai auga ir vietiniai gamintojai pradeda gaminti vis konkurencingesnius produktus. Ypač didelė konkurencija yra industriniame sektoriuje, vietiniai gamintojai yra remiami valdžios, dėl to vietos rinkoje yra tik išskirtinos kokybės įrangai.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.