...

Verslo galimybės Baltarusijoje – INFO TV ir „BZN start” laida

Verslas

2017.01.06

Autorius: BZN start

Temos: , , , .

Verslo galimybės Baltarusijoje Info TV ir „BZN start” fotomontažas

Sausio 6 d. 18.30 val. INFO TV žinių kanalu, Info dienoje TRADICINĖ RUBRIKA „Verslo galimybės”.

Rubrika parengta bendradarbiaujant verslo žurnalui „BZN start” su INFO TV .

Laidoje kalbėsime apie verslo galimybes BALTARUSIJOJE.

Pašnekovai:

Vidmantas VERBICKAS, Lietuvos Respublikos Komercijos atašė Baltarusijos Respublikoje

Sergej BUTOV, Advokatų kontoros SORAINEN partneris

Advokatas Sergejus Butovas yra integruotos advokatų kontoros „Sorainen“ partneris. „Sorainen“ teikia paslaugas Baltijos šalyse ir Baltarusijoje. Tarp „Sorainen“ atstovaujamų klientų – tiek Lietuvoje veiklą vykdantys klientai iš Baltarusijos, tiek lietuviai klientai veiklą vykdantys Baltarusijoje. Kontora yra subūrusi komandą, skirianti išskirtinį dėmesį darbui su NVS/Rusijos šalių klientais, veiklą vykdančiais dvejose pagrindinėse ekonomikos zonose – Europos Sąjungoje ir Eurazijos Ekonominėje Sąjungoje.

Sergejus vadovauja Įmonių teisės ir įsigijimų praktikos grupei Baltijos šalyse ir Baltarusijoje bei NVS/Rusijos šalių komandai Lietuvoje, yra Lietuvos ir Baltarusijos prekybinio ir ekonominio bendradarbiavimo komisijos narys.

Rytis BERNATONIS, UAB „Freor“ įkūrėjas

„Freor“- vienintelė komercinės šaldymo įrangos gamintoja Baltijos šalyse. Jau daugiau nei dešimt metų prekybos tinklams tiekia vitrinas, priesienius, šaldiklius bei kitą šaldymo įrangą. Aukšta „Freor“ gaminių kokybe pasitiki ne tik Lietuvos, bet ir Europos, Afrikos, Azijos bei NVS šalių užsakovai daugiau nei 20-yje pasaulio šalių. „Freor“ produkcija gaminama dvejose, modernia įranga aprūpintose, gamyklose Lietuvoje ir Baltarusijoje.

Įmonės atstovybė Baltarusijoje buvo įsteigta 2010 m., o 2013 m. įkūrtas „Freor“ gamybos padalinys Stolbcų miestelyje Baltarusijoje. Čia gaminama šaldymo įranga, skirta Rusijos, Baltarusijos ir Kazachstano Muitų sąjungai priklausančioms šalims.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.