...

„TransferGo“ pritraukė 10 mln. $ investiciją, kurią skirs plėtrai Azijos ir Ramiojo vandenyno regionuose

Verslas

2024.04.12

Autorius: bzn start

Temos: .

„TransferGo“ pritraukė 10 mln. $ investiciją, kurią skirs plėtrai Azijos ir Ramiojo vandenyno regionuose

„TransferGo“ bendraįkūrėjas ir vadovas Daumantas Dvilinskas // Įmonės archyvo nuotr.

Lietuvių įkurta pasaulinė finansinių technologijų įmonė „TransferGo“ užsitikrino 10 mln. dolerių investiciją iš Taivano įsteigto rizikos kapitalo fondo „Taiwania Capital”. Fondo investicijos bus skirtos paspartinti įmonės plėtrą Azijos ir Ramiojo vandenyno regionuose. Paskutinį kartą įmonė pritraukė investicijas prieš porą metų, o „TransferGo“ įvertis nuo to laiko išaugo du kartus.

Įmonės vertės išaugimą, taip pat lydi geri finansiniai rezultatai: pajamos kasmet auga apie 50 procentų, o pernai metais buvo fiksuojamas įmonės pelningumas. Priešingai rinkos tendencijoms, įmonės komanda pernai metais išaugo 30 procentų, o aukščiausio lygio vadovų gretas papildė tarptautiniai talentai.

Investicijos paspartins plėtrą naujuose regionuose

„Mūsų misija yra kurti sąžiningesnę aplinką pasaulio piliečiams. Fondo investicijos paspartins mūsų veiklos plėtrą Azijos ir Ramiojo vandenyno regionuose, dar daugiau žmonių suteiksime galimybes  gauti prieinamesnes ir sąžiningesnes finansines paslaugas. Taip pat toliau investuosime į savo produktų plėtrą ir nenutrūkstamai užtikrinsime aukščiausios kokybės paslaugas klientams visame pasaulyje”, – investicijų paskirtį komentavo „TransferGo“ bendraįkūrėjas ir vadovas Daumantas Dvilinskas. „Suprantant vis dar nelengvą situaciją kapitalo rinkose, per porą metų padvigubėjęs įmonės įvertis mums yra patvirtinimas, kad pasirinktas verslo modelis ir strategija yra teisingi. Dabar esame viena sparčiausiai augančių finansinių technologijų įmonių pasaulyje”.

Pavedimai atliekami sekundžiu tikslumu

Įmonės augimo strategijoje ypatingas dėmesys yra teikiamas geriausiai klientų patirčiai ir produkto inovacijoms. Beveik 90 procentų atliekamų pervedimų, bet kuriuo paros metu, įvyksta sekundžių tikslumu, o  įmonės pelno marža siekia  apie 80 procentų.  Efektyvus veiklos modelis leidžia pasiūlyti finansines paslaugas itin patraukliomis sąlygomis ir užtikrintai auginti  klientų pasitikėjimą. Pasaulinėje klientų patirties vertinimo platformoje „TrustPilot” įmonės paslaugos vertinamos vienu aukščiausių balų rinkoje – 4,7/5. Šiuo metu kompanijos paslaugomis naudojasi daugiau nei 7 milijonai klientų iš 160 šalių.

„Įmonė „TransferGo“ ypatingą dėmesį skiria kuriant pridėtinę vertę klientams, taip pat turi sukaupusi solidžią patirtį didinant finansinę įtrauktį visame pasaulyje”, – sako  Vidurio ir Rytų Europos investicijų fondą valdančios įmonės „Taiwania Capital“ vadovas Deividas Wengas.

„Tai yra geras pavyzdys, kaip technologijos ir inovacijos gali pagerinti paprastų žmonių gerbūvį. Ši investicija yra didžiausia mūsų investicija Lietuvoje ir tai tik patvirtina nekvestionuojamą tikėjimą įmonės misija. Esame pasiryžę aktyviai remti jos plėtrą ir vystymąsi, ypač Rytų ir Pietryčių Azijos regionuose”, – investicijos reikšmę komentavo „Taiwania Capital” vadovaujantis partneris Mitchas Yangas. 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.