...

Lietuvių startuolis „TransferGo“ pritraukė 50 mln. JAV dolerių

Verslas

2021.10.01

Autorius: bzn start

Temos: , , .

Lietuvių startuolis „TransferGo“ pritraukė 50 mln. JAV dolerių

D. Dvilinskas Asmeninio albumo nuotr.

Lietuvių startuolis „TransferGo“, viena greičiausiai augančių pasaulio piniginių perlaidų įmonių, šiandien praneša apie 50 mln. JAV dolerių vertės C serijos investiciją, gautą iš „Elbrus Capital Fund III“ bei „Black River Ventures“ fondų ir „Unlimint“, taip pat daugelio buvusių bendrovės investuotojų.

Lietuvių startuolis nuo įsikūrimo kasmet auga 80 proc., o iš viso „TransferGo“ jau yra gavęs 77 mln. JAV dolerių vertės investicijų. Pasak „TransferGo“ įkūrėjo ir vadovo Daumanto Dvilinsko, naujoji investicija bus panaudota inovacijoms ir produktui toliau tobulinti.

„Tikime, kad kiekvienas turi teisę pervesti pinigus greitai, saugiai ir pigiai. Nepaisant sudėtingos ekonominės aplinkos į užsienį išvykusiems emigrantams, „TransferGo“ per pandemiją toliau stabiliai augo. Nuo 2012 m. išaugome į daugiau nei 200 darbuotojų visame pasaulyje turinčią bendrovę. Užsitikrinę papildomą finansavimą, turėsime dar stipresnes pozicijas rinkoje ir galėsime toliau kurti inovacijas, plėtoti savo produktų asortimentą darbštiems emigrantams visoje Europoje. Kartu didžiuojamės taip garsindami Lietuvos vardą“, – teigia D. Dvilinskas.

Milijonai patenkintų klientų

„TransferGo“ turi 3,5 mln. klientų 160 rinkų ir yra vienas pagrindinių pretendentų Lietuvoje tapti vienaragiu (įmone, kurios vertė viršija 1 mlrd. JAV dolerių): bendrovė tikisi per artimiausius 3–4 metus išaugti net 5 kartus. „TransferGo“ per savo veiklos laiką jau įvykdė net 13,5 mln. tarptautinių ir vietinių pervedimų, kurių bendra piniginė vertė viršija 6 mlrd. JAV dolerių. 

Pasak Alexanderio Savino, vyriausiojo „Elbrus Capital Funds“ partnerio, „TransferGo“ augimas per pastaruosius kelerius metus liudija, kad įmonė pirmiausia siekia patenkinti savo klientų lūkesčius. „Kai pinigų pervedimo bendrovės užsidarė dėl karantino, „TransferGo“ technologijos buvo gyvybiškai svarbios. Bendrovė padėjo migrantams visame pasaulyje ir toliau siųsti pinigus artimiesiems. Piniginių perlaidų internetu paklausa išlieka didelė ir mes džiaugiamės galėdami būti „TransferGo“ kelionės dalimi“, – komentuoja A. Savinas.

Be minėtų investuotojų, prie investicijos prisidėjo ir ankstesni „TransferGo“ investuotojai: „Hard Yaka“, VEF, „SmartHub“, „Milano Investments“. „RoyalPark Partners“ transakcijos metu buvo pagrindiniai finansiniai ir strateginiai „TransferGo“ patarėjai.

Nuo ko viskas prasidėjo?

Įsikūrusi 2012 m., „TransferGo“ rinkoje įsitvirtino kaip vienas patikimiausių pinigų pervedimų paslaugas teikiančių startuolių, garantuojančių sėkmingas pinigines perlaidas vos per 30 minučių. Šiuo metu „TransferGo“ visame pasaulyje turi apie 3,5 mln. klientų.

Lietuvių startuolio vizija – teikti tarptautines finansines paslaugas be jokių rūpesčių ar dirbtinių sienų. Bendrovės įkūrėjas Daumantas Dvilinskas buvo įtrauktas į 2017 m. „Forbes 30 under 30“ sąrašą. „TechCrunch Europe“ apdovanojimuose 2018 m. įmonė buvo nominuota „Greičiausiai augančiu metų startuoliu“. 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.