...

Taiko kristalų šviesos terapiją, kad aplinkui būtų daugiau laimingų žmonių

Verslas

2022.01.17

Autorius: Loreta Lileikienė

Temos: .

Taiko kristalų šviesos terapiją, kad aplinkui būtų daugiau laimingų žmonių

Evita Kantauskaitė Asmeninio albumo nuotr.

Evita Kantauskaitė (42) nori, kad žmonės jaustųsi geriau ir sveikiau, kad būtų pilni optimizmo bei energijos, nes, jos nuomone, aplink per daug nelaimingų žmonių. Šiam pomėgiui, kurio kol kas dar negali vadinti verslu, – jau dveji metai, dar pusmečio prireikė specialiam kristalų šviesos terapijos aparatui sukurti.

Muzika ir žmogaus pažinimas – visada šalia

Baigusi Šiaulių konservatorijos fortepijono klasę, E. Kantauskaitė šiek tiek studijavo pedagogiką, bet aukštojo mokslo nebaigė, nes prasidėjo koncertai. Jau nuo septyniolikos metų ji dirbo su vaikais, dėstė muziką, kūrė dainas, dalyvavo įvairiuose konkursuose. Pirmasis darbas taip pat buvo susijęs su muzika – dirbo vaikų kolektyvo muzikos vadove.

Evita nuo pat paauglystės domėjosi psichologija, gilinosi į įvairias filosofijas bei religijas, šokių ir muzikos sritis, studijavo bioenergetiką.

Prieš kelerius metus išgyvenusi skyrybas, papuolusi į finansinę ir psichologinę duobę, pašnekovė dar labiau paniro į dvasingumo paieškas, savęs pažinimo ir ieškojimo kelią, kuris buvo vingiuotas ir sudėtingas.

Pažintis su mineralų karaliumi

Kristalų šviesos terapija atsirado po susitikimo su guru Andrejumi Duiko ir gavus rekomendacijų iš mineralų karaliui vadinamo Vitalijaus Šinkariovo. „Prasitariau, kad norėčiau sujungti savo bioenergetikos žinias ir muzikės patirtį į vieną. Mokslas ir medicina seniai įrodė, kad muzikos ir spalvų vibracijos tiesiogiai veikia žmogų, jo sąmonę ir pasąmonę, tad papildomas relaksacinis gydymas plačiai taikomas visame pasaulyje. Tai padeda nuraminti audringas emocijas, pailsėti dvasiškai ir fiziškai. Pagal poreikį parinktos programos gali padėti pažadinti kūrybiškumą, išvalyti protą nuo šiukšlių, sustiprinti dėmesingumą ir susikaupimą, paskatinti kūno atsinaujinimą. Yra programa, stiprinti imunitetą ir padedanti įveikti virusus. Puikūs atsiliepimai ir pasiekimai žmonių, išbandžiusių terapiją ne vienai ligai palengvinti“, – apie pasirinktą kelią pasakoja muzikos ir bioenergetikos galia tikinti E. Kantauskaitė.

Teigiamas kristalų poveikis

Savo sukurtoje kristalų šviesos terapijoje E. Kantauskaitė naudojasi specialiais garsais, kurie sustiprina ir ją pačią – pašnekovė neatsimena, kada yra sirgusi, bet tai buvo jau tikrai seniai.

Pasak jos, specialios vibracijos, perduodamos per kristalus, skatina motyvaciją veikti, padeda rasti naujų pojūčių, pasijusti laimingu ir atsinaujinusiu žmogumi. Evita sako: „Terapinė aplinka padeda auginti emocinį intelektą, o netradiciniais mokslininkų sukurtais vibracijų garsais galima skatinti vidinių išgyvenimų apvalymą, susibalansavimą, tai padeda per trumpą laiką kokybiškai pailsėti, atkurti nervų sistemos ramybę.“

Domisi įrodymais ir tyrimais

„Supratusi, kokią galingą sistemą pavyko sukurti, pradėjau ieškoti įrodymų ir užsakiau tyrimą, įrodantį kristalų šviesos poveikį žmogui net po vienos sesijos, – pasakoja E. Kantauskaitė. –Esu dėkinga biorezonanso technologijų specialistei Linai Pakalniškienei, „Harmoningi žmonės“ įkūrėjai, ir technologijos mokslų daktarui Artūrui Dabkevičiui, viešosios įstaigos „Žmogaus kvantinių laukų tyrimai“ vadovui. Tyrimas tęsiasi ir noriu pamatuoti savo bandymus su įvairiausia esama technika, kokia tik įmanoma.“

Energijas galima pamatuoti

Net po pirmojo seanso juntamas teigiamas poveikis, teigia E. Kantauskaitė. Ji sako, kad žmogus tampa ramesnis, stabilesnis, organizmas sujuda gydytis ir valytis. Norint įveikti gilesnes problemas, tokias kaip nerimas, nemigas, migrena, ar siekiant pagreitinti pooperacinį gijimą, seansų, pasak jos, be abejo, prireiks daugiau ir individualių. „Džiaugsmo po tokių žinių iki dangaus. Vidiniu žinojimu ir matymu žinau, kad veikia, bet kai energijas galima pamatuoti ir pamatyti, tai džiugina. Kosminiai laikai ir kosminės galimybės ne tik padėti, bet plėstis, tobulėti, augti, būti sveikiems ir laimingiems“, – optimizmu dalijasi idėjos sumanytoja, kuriai, kad galėtų pradėti savo veiklą, daugiausia kainavo aparato kūrimas ir tinkamos erdvės įrengimas.

Palaikoma artimųjų juda pirmyn

Mažai kam girdėta terapija užsiimanti E. Kantauskaitė pripažįsta, kad daug kas ir šiandien reaguoja atsargiai, bet visada, kad ir ką darytų ir sugalvotų, ją palaiko artimi žmonės bei šeima. Jie ir suteikė tą laisvę bandyti.

„Kiekviename naujame projekte mane lydi mamos ir brolio žodžiai: nepabandžiusi nesužinosi“, – sako kristalų šviesos terapijos idėja tikinti kūrėja. Ji atvirai priduria, kad sunkiausia, net ir su palaikymu, nepalūžti ir nenuleisti rankų, nesustoti: „Viskas vyksta lėtai, tai juk pakankamai nauja, populiarinimui reikia daug laiko, tad nusprendžiau judėti po truputį, o laikas parodys, kaip bus toliau.“

Spėja šalia pagrindinio darbo

Kadangi E. Kantauskaitei kristalų šviesos terapija šiuo metu yra papildoma veikla, nes ji dar dirba ir transporto logistikos įmonėje, Evita stengiasi laiką paskirstyti taip, kad užtektų viskam. Iš pomėgio kilusią terapiją plėtoja lėtai, nes kol kas visus esamus klientus spėja priimti pati. Jei jos teikiamos paslaugos paklausa išaugtų, tuomet ir galvotų, kaip suktis toliau. „Visur reikalinga komanda, o vienas lauke ne karys. Neįmanoma pastatyti verslo vienam, nes yra daug dalykų, ko reikia, kad augtum, o tai reiškia, kad visur ir visose srityse specialistu būti neįmanoma“, – įsitikinusi E. Kantauskaitė.

Jei mintis atėjo, tai ir pavyks

Pašnekovė derina dvi kuriamas veiklas: kristalų šviesos terapiją ir moteriškumą puoselėjančių šokių studiją, skirtą ne tik stiprinti save psichiškai ir emociškai, bet ir gauti teigiamų emocijų pasineriant į muzikos, garsų dažnių ir spalvų pasaulį. E. Kantauskaitė ir kitiems linki: „Gyvenimas tik vienas, tad darykite viską, ką sugalvojate. Jei mintis atėjo, vadinasi, galite tai padaryti. Judėkite pirmyn, visada mokykitės ir tobulėkite, nes tik taip galime neatsilikti nuo pirmyn judančio pasaulio.“

001_Evita_K. 001_Kristaluterapija 12.1_Kristaluterapija

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.