Rugsėjo 8 d. verslo bendruomenė renkasi į TOP verslo pažinčių vakarėlį

Verslas

2022.08.24

Autorius: Giedrė Kakstovienė

Temos: .

Rugsėjo 8 d. verslo bendruomenė renkasi į TOP verslo pažinčių vakarėlį

bzn start koliažas

2022 m. rugsėjo 8 d., lyderiaujantis augančio žinių centro portalas „bzn start“, kviečia į jau tradiciniu tapusį, septintąjį kartą vyksiantį verslo pažinčių vakarėlįNetwork Party“. Susibūrę Vyno namuose „Zenoteca Opera” Vilniuje, visų sričių ekspertai, pradedantieji ir didelę patirtį sukaupę verslininkai turės ypatingą galimybę neformalioje aplinkoje aptarti įvairiausius su verslu susijusius klausimus.

Organizatoriai ragina būti pirmiems

Network party“ organizatoriai ragina pasinaudoti išskirtine galimybe ir būti žingsniu priekyje nei konkurentai. Renginyje lauks beveik dvidešimt kompetetingų savo srities žinovų ekspertų, kurie padės išspręsti jums aktualią problemą ar rūpimus klausimus kaip pardavimo „Amazon” platformoje, plėtros užsienyje, verslo ar produkto vystymo, skaitmeninės rinkodaros, SEO optimizacijos, investicijų pritraukimu ir kt., dalinsis profesionaliais patarimais verslui auginti. Verslo pažinčių vakaro metu galėsite praplėsti aktualių verslo kontaktų tinklą: sutikti būsimą klientą, partnerį, bendramintį.

Kas domisi, dalyvauja ir ieško – visada laimi

TOP verslo pažinčių vakarėlio iniciatorė, portalo „bzn start“ įkūrėja Dr. Živilė Glaveckaitė džiaugiasi, kad dėl labai aiškios naudos, kurią gauna renginio dalyviai ir ekspertai, „Network Party“ įvardijamas kaip populiariausias vykstantys renginys, kuriame renkasi verslo pažinčių naudą suprantantys žmonės. Jiems atsiveria galimybės pasitarti įvairiais rūpimais klausimais bei išgirsti ekspertų patirtį, kuri duos naujų idėjų plėtojant savo verslą, auginant klientus. „Čia suburiami TOP savo srities ekspertai ir renkasi dalyviai, kurie trokšta sėkmės, yra azartiški pokyčiams, naujiems eksperimentams bei projektams.

Šiuose renginiuose gimsta daug naujų susitarimų, partnerysčių ir kt. Kaip bičių avilys – visi neša medų, žino tikslus ir iš to gauna labai aiškią vertę“, sako dr. Ž. Glaveckaitė ir pabrėžia, jog visai nesvarbu, ar jūs tik pradedantis verslininkas, ar jau pažengęs: „Jei domitės aplinka, inovacijomis, kas vyksta ir siekiate patirties – jūs visada laimėsite. Pastangų ir darbo reikia visur, bet  gyvas bendravimas niekada neatstos online. Verslo pažinčių vakarėlis leidžia ne tik sutaupyti laiką, bet šias beveik 4 val. neformalaus gyvo bendravimo praleisti itin kokybiškai ir išgirsti patirčių bei  pasiekti stulbinamų rezultatų! Viskas priklauso nuo žmogaus, ar jis yra atviras pokyčiams, pasirengęs išnaudoti galimybes, ar vis dėlto leidžia tai padaryti kitiems“. „bzn start“ įkūrėja užtikrina, kad ji renginio dalyviams padės susipažinti vieniems su kitais. Verslo naujokai gaus vertingų patarimų iš patyrusių ekspertų bei galės padiskutuoti rūpimais klausimais.

Gyvas bendravimas – nepakeičiamas

„Bendraujant „gyvai”, susikuria kur kas tikresnis, stipresnis ir aiškesnis ryšys“, – pastebi  „Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų centrų vadovė Lietuvoje Laura Panovienė. Ji sako, kad būtent tokiame intensyviame gyvenimo tempe pradedame vis labiau vertinti savo laiką, pasirinkimus. „Networking’o verslo pažinčių vakaras yra vienas iš pačių geriausių pasirinkimų, nes pradedantys verslininkai gali susirinkti pirmuosius kontaktus, rasti partnerių,  pažengusieji gali aptarti sprendimus, išgirsti kitų patirtis ir klaidas, o ekspertai – vieni trokštamiausių, nes būtent jų patirties ir patarimų nori pasisemti kiti.

Tam pritaria ir verslininkas, žurnalistas, nebe pirmą kartą tokio pobūdžio verslo vakarėlyje dalyvausiantis Artūras Zuokas. Jis pripažįsta, kad šiuolaikiniame pasaulyje, kai daugiau bendraujame virtualiai (per „zoom” ir pan.), gyvi ir atviri kontaktai tampa retenybė. Todėl ,,Network party” – kokybiškas ir su tiksline auditorija renginys yra puiki išimtis ir staigmena ieškantiems idėjų bei partnerių arba tiesiog norintiems pasidalinti savo pasiekimais. Juk galima gauti net greitą neformalų eksperto įvertinimą! „Skirtingi, atviri bei geranoriški žmonės, su idėjomis ir vyno taure rankose – puikus ,,molotovo kokteilis“ prieš infliaciją, augančias energetikos kainas ir neprognozuojamą ateitį“, – optimistiškai mąsto patyręs ekspertas

Vakarėlio tema nuo verslo klausimų iki šių dienų pasaulio aktualijų

Renginio dalyviai diskutuos ne tik su verslo klausimais susijusiais klausimais bet ir apie šiuo metu pasaulyje vykstančius įvykius, verslo pokyčius bei ekonomikos situaciją. Dr. Ž. Glaveckaitė pastebi, kad ekonomika išgyvena nuosmukį ir  visas pasaulis jaučia padarinius. „Energetikos, kitų būtinų prekių kainų augimas paveikė tiek vidaus, tiek eksporto rinkas. Didesni mokėjimų atidėjimai, pajamų vėlavimai sąlygoja atsargesnį ir konservatyvesnį požiūrį ir į skolinimąsi, ir į investavimą. Kokios veiksmingos strategijos imtis, gali spręsti tik verslai, tačiau inovatyvios idėjos, verslo procesų efektyvinimas, aiškus suvokimas vartotojų elgsenos, reagavimas į aplinką ir judėjimas į priekį yra pagrindiniai sėkmės žingsniai“ , − sako ekspertė.

Zuokas sutinkantis, kad šiuo metu pasaulyje iššūkių netrūksta, tačiau visi mūsų sunkumai yra niekas palyginus su tuo, ką patiria Ukraina. A. Zuokas tvirtai tiki, tikrai pavyks pergyventi ir infliaciją, ir aukštas energetikos kainas, todėl siūlo pasimokyti iš praeities klaidų ir kloti teisingus pamatus ateičiai. Veiksmingiausia strategija – optimizmas, energija ir dar daugiau pastangų: ,,Nekeik tamsos, o geriau eik ir uždek nors vieną e-žibintą. Pageidautina, naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius“, – apibendrina vienas žinomiausių Lietuvos ir Vilniaus m. sav. politinių ir visuomenės veikėjų.

„Infliacija palies kiekvieną, bet tai nėra tik kainų kilimas. Verslas visuomet ieško sprendimų, kaip optimizuoti procesus, kur galima sutaupyti nemažinant kokybės. Tai gali būti puiki tema rugsėjo 8 d. „Network Party”, ateiti ir pasikalbėti su kitais – kokios idėjos, išeitys ir sprendimai“, – pabrėžė L. Panovienė.

Sėkmingas renginys pritraukia geriausius ir tik pirmieji šimtas turi galimybę jame sudalyvauti

Didžiausio, Nr. 1 žinių centro augančiam verslui „bzn start“ organizuojamas renginys padeda užmegzti ne tik naudingus ryšius, prasmingas pažintis, tačiau didina veiklos žinomumą ir patikimumą. Renginio organizatoriai dėkoja ilgamečiams partneriams ir rėmėjams: didžiausiam naujienų portalui „Delfi“, telekomunikacijų bendrovei „Tele2”, Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkui, bendradarbystės erdvei „Workland“, skaitmeninės rinkodaros agentūrai „APG Media“, spaudos profesionalams „Spaudos departamentas“ bei dalyvius savo erdvėje priimsiantiems vyno namams „Zenoteca“, kurių svarus indėlis, prisidedant prie jaunų verslų kūrimo ir skatinimo, leidžia jiems sparčiau plėstis ir pilnu pajėgumu išnaudoti teikiamas galimybes. Draugiško kolektyvo ir glaudaus bendradarbiavimo tarpusavyje dėka, „Network Party“ vadinamas sėkmingiausiu metų renginiu, o bilietai į jį nuo didelio susidomėjimo tiesiog ištirpsta.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.