...

Nuo idėjos iki 400 proc. didinamų veiklos apimčių

Verslas

2019.03.28

Autorius: BZN start

Temos: , , .

Nuo idėjos iki 400 proc. didinamų veiklos apimčių

Julija Rimšelė. Asmeninio albumo nuotr.

Suaugusiųjų programavimo mokykla „Vilnius Coding School“ plečia mokymo paslaugų tinklą ir prie savo Kauno padalinio prijungia dar vienas patalpas miesto centre. Mokyklos įkūrėja Julija Rimšelė atskleidžia, kad, pasipildžiusi nauja studijų vieta su trimis naujomis klasėmis, mokykla Kaune vienu metu galės mokyti keturis kartus daugiau studentų. Naujose patalpose, kurios yra pritaikytos ir judėjimo negalią turintiems asmenims, taip pat įsikurs mokyklos Karjeros centras bei bendradarbystės erdvė „Code-working“.

Pritaikyta visiems

Šiuo metu programavimo mokykla „Vilnius Coding School“ valdo du padalinius Lietuvoje – Vilniuje ir Kaune – bei vieną padalinį Latvijoje, Rygoje, iš viso savo tinkle sujungdama 8 vietas ir 18 klasių.

„Plėtra Kaune – ilgai planuotas strateginis žingsnis, siekiant, kad mokiniai visuose mūsų padaliniuose gautų tokį pat išplėtotą paslaugų paketą, apimantį ne tik populiariausias studijų programas, bet ir Karjeros centro paslaugas bei naujas bendradarbystės erdves“, – sako J. Rimšelė.

Visa nauja „Kaunas Coding School“ erdvė yra pritaikyta judėjimo negalią turintiems žmonėms – Kauno autobusų stotyje galima persikelti per Vytauto prospekto požeminę perėją, o pastatas, kuriame atidarytos naujos patalpos, turi liftą, padedantį patekti tiesiai į mokyklos antrąjį aukštą. Mokyklos patalpose įrengta renginių ir paskaitų klasė nėra ribojama durimis, taip palengvinant ir judėjimą visoje erdvėje.

Išskirtinės sąlygos alumnams

Padalinio „Kaunas Coding School“ naujos patalpos įsikurs Vytauto prospekte, taip mokyklos laikinosios sostinės tinkle sujungiant dvi vietas su keturiomis klasėmis. Šiose patalpose taip pat veiks mokyklos konsultacijas visiems savo studentams teikiantis Karjeros centras bei bendradarbystės erdvė „Code-working“. Pastarąja savo alumnams mokykla siūlys pusę metų naudotis nemokamai.

Kauno padalinyje iš viso dirba dešimt lektorių. „Mokyklos lektoriai, be populiariausių vakarinių programavimo bei tinklalapių kūrimo mokymų, veda ir tinklalapių dizaino, testavimo, duomenų analitikos (angl. Big Data), „Agile“ IT projektų valdymo mokymus. Dienos metu kviečiame mokytis tinklalapių kūrimo bei „Java“ programavimo kalbos“, – apie mokymų programas pasakoja J. Rimšelė.

Per daugiau nei trejus veiklos metus vien Lietuvoje mokykla parengė beveik 2 tūkst. absolventų, iš jų Kaune – daugiau nei 0,5 tūkstančio. Beveik 85 proc. absolventų mokyklos Karjeros centras padėjo surasti pirmąją praktikos vietą arba darbą technologijų, programavimo ar su tuo susijusiose srityse. Karjeros centras bendradarbiauja su beveik 150 IT įmonių, Kaune tarp jų: „Telesoftas“, „Present Connection“, „Adform“, „Cujo“ ir kt.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.