...

Noriu atidaryti nuosavą barą, KAIP?

Verslas

2012.03.18

Autorius: bzn start

Temos: .

Noriu atidaryti nuosavą barą, KAIP?

Barų verslas nėra nekilnojamojo turto verslas flickr.com nuotr.

Atidaryti barą ir kitokią maitinimo paslaugas teikiančią įmonę pradedančiam verslininkui išties yra nemenkas iššūkis. Taip yra dėl įvairių higienos reikalavimų, smulkmeniškos apskaitos, taip pat dėl to, kad verslas kokybės egzaminą laiko su kiekvienu patiektu patiekalu. Tačiau yra keli dalykai, kuriais siūlyčiau pasidomėti. Vieta ir patalpos – barų verslas nėra nekilnojamojo turto verslas, todėl reikėtų siekti palankios nuomos sutarties. Alkoholio licencija, kiti higienos reikalavimai – pasidomėkite, ką ir kaip reikia daryti. Visą reikiamą informaciją apie leidimus galite rasti www.verslovartai.lt . Ten taip pat galite užsisakyti ir Jums reikalingus leidimus.

Stipri komanda ir renginiai – turint omenyje, kad gero baro sėkmės paslaptis yra ne tik tvarkinga buhalterija, galiojanti licencija ir gera vieta, bet ir koncepcija, publika, reikėtų suburti stiprią komandą. Dar pridėčiau tiekimą – geri produktai ar išskirtinės prekės gali padėti įgyti konkurencinį pranašumą. Na, ir galiausiai aptarnaujantis personalas, baro veidas.

Atsakymą pateikė Rokas Tamošiūnas, „StartupHigway“ įkūrėjas. Jei turite daugiau klausimų, užduokite „bzn start“ ekspertams. Tai galite padaryti užėję į rubriką “KLAUSIMAI”

Taip pat rekomenduojame Jums pasiskaityti apie barų verslą šį straipsnį “BE MOKSLŲ, BET SU DIDELE DARBO PATIRTIMI – IŠSVAJOTO VERSLO LINK”

Ekspertai

Rokas Tamošiūnas

Rokas Tamošiūnas

Partneris / Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.