...

Verslumo stovyklos: kada, kur, kodėl?

Verslas

2013.05.09

Autorius: Vilija Andrulevičiūtė

Temos: .

Verslumo stovyklos: kada, kur, kodėl?

Stovyklos Lietuvoje kol kas nėra dažnos. Gal tai proga pradėti naują verslą? bzn start fotomontažas

Nė vienas verslininkas ar pedagogas nepaprieštaraus, kad verslumo įgūdžius svarbu lavinti nuo vaikystės. Tuomet jie bus tvirti, o susidūrus su poreikiu realizuoti kils kur kas mažiau klausimų bei problemų. Svarbu ne tik žinoti, kam reikalingas verslo planas, tačiau ir ugdyti tam tikras asmenybės savybes. Į pagalbą gali ateiti specialios verslo, lyderystės stovyklos. Tiesa, tokios stovyklos Lietuvoje kol kas nėra dažnos. Gal tai proga pradėti naują verslą?

Stovyklos Lietuvoje

Jaunimo vasaros Milijonierių stovykla Vilniaus r.

Stovyklautojų amžius: 15–18 m.

Stovyklos trukmė: 9 d.

Stovyklos pamaina: 2013 06 19, 2013 08 20 (tarptautinė pamaina)

Dalyviai susipažins su verslo filosofija ir etika, verslo plano sudedamosiomis dalimis, verslo idėjos SWOT analize. Taip pat atliks verslo idėjos 4P analizę, rengs verslo planą. Susipažins su sėkmingo verslo pavyzdžiais. Tarptautinės pamainos dalyviai galės išgirsti ekonomikos, lyderystės, sėkmingo verslo paskaitų. Vyks vadybos ir verslo plano pagrindų paskaita, taip pat socialinių tinklų, globalios ekonomikos paskaita.


Jaunimo vasaros stovykla „Noriu. Veikiu. Turiu!“ Kaišiadorių r.

Stovyklautojų amžius: 14–19 m.

Stovyklos trukmė: 7 d.

Stovyklos pamainos: 2013 06 22, 2013 07 08

Dalyviai bus mokomi savybių, svarbių verslininko kasdienybėje. Vadovaudamiesi įkvepiančiais pavyzdžiais, tokiais kaip Richardas Bransonas, lektoriai padės formuoti ne žinių bagažą, o įgūdžius ir patirtį.

Tarptautinė jaunimo vasaros stovykla „Leadership and empowerement“ Klaipėdoje

Stovyklautojų amžius: 16–25 m.

Stovyklos trukmė: 14 d.

Stovyklos pamaina: 2013 06 16

Dalyviai stiprins anglų kalbos žinias bendraudami su užsienio šalių dalyviais ir vadovais, išmoks nusistatyti tikslus ir sužinos, kaip juos sėkmingai pasiekti. Bus galimybė užmegzti kontaktus su dalyviais iš kitų šalių. Pažintys juk gali reikšti potencialius verslo partnerius.

Užsienio stovyklos

Mėgstantys keliauti, susipažinti su svečiomis šalimis, jų kultūra, žmonėmis ir norintys įgyti verslumo žinių bei gebėjimų gali tai padaryti ir užsienyje.


Vasaros verslo stovykla Šveicarijoje

Stovyklautojų amžius: 15–18 m.

Stovyklos trukmė: 8 d.

Stovyklos pamaina: 2013 06 16, 2013 07 28

Dalyviams bus teikiamos verslumo žinios, patirtimi bei verslo istorijomis dalysis patyrę verslininkai, vadovai. Dalyviai sužinos, kaip pradėti ir valdyti nuosavą verslą. Bus ugdomi lyderystės, komandinio darbo įgūdžiai. Taip pat teikiamos žinios apie konkuravimo strategijas, rinkodarą bei prisitaikymo prie globalios rinkos poreikį bei galimybes.


Vasaros stovykla „Ateities lyderis“ Anglijoje

Stovyklautojų amžius: 17–19 m.

Stovyklos trukmė: 5 d.

Stovyklos pamaina: 2013 08 11, 2013 08 18, 2013 08 25

Dalyviai įgis savybių, reikalingų lyderiui, įvairių fizinių bei protinių užduočių metu. Mokysis dirbti komandoje, siekti bendrų bei asmeninių tikslų.

Taigi, jei dar nežinote, kur prasmingai vasaros laiką gali praleisti jūsų atžala, tikitės, kad jūsų vaikas pasuks verslininko keliu. Verslumo stovykla gali atsakyti į daugybę klausimų, svarbių jums ir jūsų būsimajam verslininkui.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.