...

Versle, kaip ir sporte, padeda adrenalinas

Verslas

2016.10.26

Autorius: Vilija Andrulevičiūtė

Temos: .

Versle, kaip ir sporte, padeda adrenalinas

Didžiausi adrenalino pranašumai pasireiškia padidėjusiu produktyvumu, motyvacija, fizine ir psichologine stiprybe. flickr.com nuotr.

Sunku paneigti, kad užplūdus adrenalino bangai fiziškai ir psichologiškai galime pranokti net save. Sporte jis gali padėti nubėgti papildomą kilometrą, pakelti sunkesnius svarmenis, o versle įveikti iššūkius, priimti racionaliai mąstant rizikingus, tačiau sėkmę lemiančius sprendimus.

Didžiausi šio hormono, suteikiančio tam tikrų savybių, pranašumai pasireiškia padidėjusiu produktyvumu, entuziazmu, sustiprėjusia motyvacija, fizine ir psichologine stiprybe. Dėl šių priežasčių adrenalino antplūdis yra pagrindinis verslininkų (kaip ir sportininkų) varikliukas.

Adrenalinas padeda išspausti maksimumą

Kartais gali atrodyti, kad rengiantis svarbiam susitikimui ar pristatymui užplūdusi adrenalino banga trukdo susikaupti, kelia nerimą, jog ko nors neatlikome, verčia manyti, kad gali nepasisekti. Ką tuomet darome? Stengiamės patobulinti savo pristatymą, projektą, pažodžiui apmąstyti, kokią žinutę savo kalba norėsime perduoti potencialiam klientui, verslo partneriui. O tai reiškia, kad iš savęs išspaudžiame daugiau nei savo maksimumą.

Adrenalinas padeda ieškoti galimybių

Sėkmės lydimi verslininkai turi neribotas galimybes ir dažnai tai jiems parodo jų veiksmai užplūdus adrenalinui. Žinoma, paprastai nebūna laimėjimų be praradimų, ne kiekvienas konkurentas įveikiamas, tačiau adrenalinas verčia ieškoti galimybių, o ne kliūčių.

Adrenalinas stiprina širdies veiklą

Adrenalinas taip pat stiprina širdies veiklą, didina kraujospūdį ir gliukozės kiekį kraujyje, stimuliuoja medžiagų apykaitą ir centrinę nervų sistemą. Juo gydomos kai kurios ligos – veikia priešuždegimiškai, antialergiškai. O sėkmės lydimam verslininkui gera sveikata yra ne mažiau svarbi už pelno ir išlaidų balansą.

Tapti adrenalino fanatikais vis dėlto nėra pats geriausias sprendimas. Kartais per daug adrenalino gali turėti neigiamų pasekmių – sukelti stresą, nerimą. Organizmui, širdies, smegenų darbui labai reikia ir ramybės būsenos. Tad kaip ir sporte, verslo pasaulyje reikia balanso.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.