...

Tiesia pagalbos ranką į Lietuvą persikeliantiems Ukrainos verslams

Verslas

2022.03.01

Autorius: bzn start

Temos: , , .

Tiesia pagalbos ranką į Lietuvą persikeliantiems Ukrainos verslams

Inga Romanovskienė Asmeninio albumo nuotrauka

Sparčiai augant skaičiui Ukrainos verslų, kurie svarsto ar jau ruošiasi perkelti veiklą į Lietuvą, didžiausia šalies telekomunikacijų ir IT paslaugų bendrovė „Telia“ parengė specialų paramos paketą. Juo galės pasinaudoti visos Ukrainos bendrovės, perkeliančios verslą į Lietuvą.

„Telia“ Ukrainos verslams netaikys įrengimo, aktyvavimo ir administracinių mokesčių visoms tiekiamoms telekomunikacijų paslaugoms, įskaitant fiksuotą internetą, telefoniją ir mobilųjį ryšį. Taip pat į Lietuvą persikeliantys ukrainiečių verslai iki pusės metų galės nemokėti mėnesinių paslaugų mokesčių mobiliajam ryšiui, mobiliajam internetui, „Microsoft 365“ paslaugų paketui, „Telia Cloud“ debesijai ir skambučių centro paslaugoms.

Atsižvelgiant į Ukrainos verslų poreikį bendrauti su partneriais, „Telia“ sudarys galimybę iki 6 mėnesių už tarptautinius skambučius mokėti didmeninėmis kainomis. Be to, bendrovė teiks visas konsultacijas IT infrastruktūros perkėlimo klausimais.

„Nuo karo Ukrainoje bėga ne tik civiliai gyventojai, bet ir verslai. Galimybė nenutrūkstamai tęsti veiklą itin svarbi technologijų bendrovėms, tačiau darbuotojų, įrangos ir paslaugų perkėlimas į kitą šalį reiškia milžiniškas išlaidas. Norėdami padėti ukrainiečių verslams, nusprendėme užtikrinti nemokamą svarbiausių ryšio ir IT paslaugų diegimą bei tiekimą iki pusės metų“, – sako „Telia“ verslo klientų vadovas Daniel Karpovič.

Pagalba perkeliant verslus

Užsieniečių relokacijos ir integracijos paslaugų centras „International House Vilnius“, centralizuotai teikiantis svarbiausias paslaugas, susijusias su darbu, relokacija ir integracija Lietuvoje dirbantiems bei čia atvykstantiems užsieniečiams ir jų šeimos nariams, jau nuo praėjusios savaitės padidino pajėgumus ir įjungė „Telia“ finansuojamą karštą telefono liniją.

„Akivaizdu, kad Lietuvoje dirbti pasirinks nemažai Ukrainos verslo organizacijų, nes dar anksčiau buvome sulaukę užklausų dėl galimybių perkelti įmones. Šiomis dienomis mūsų karštosios linijos konsultantams dažniau teko skambinusiems atsakyti, kaip saugiau pasiekti Lietuvą, ypač pirmosiomis karo dienomis. Manome, kad per artimiausias dvi savaites visas jėgas jau galėsime skirti pagelbėti Ukrainos gyventojams kuo sklandžiau įsikurti Vilniuje ir čia perkelti savo verslus“, – sako  Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė.

„Esame pasiruošę padėti visais su ryšio ar technologijų paslaugomis susijusiais klausimais. Pagalbai ir paslaugų aktyvavimui Ukrainos verslams Lietuvoje teiksime prioritetą“, – priduria D. Karpovič.

„Telia“ prisideda prie pagalbos Ukrainos karo pabėgėliams, atvykstantiems į Lietuvą suteikdama neribotą skaičių išankstinio mokėjimo paslaugos „Ežys“ SIM kortelių. „Ežio“ klientai visą kovą gali nemokamai ir neribotai skambinti bei siųsti SMS į Ukrainą, o esantys Ukrainoje – bendrauti su Lietuva ar šalies viduje.

Papildoma informacija Ukrainos piliečiams teikiama:

Kiekvieną dieną ( ir savaitgalį) nuo 8 iki 22 val. „International House Vilnius“ darbuotojai konsultuoja telefonu +370 526 40 200 apie galimybę įsikurti Vilniuje ir rasti čia kvalifikuotą darbą.  

 International House Vilnius“ suteikia visą dirbti Lietuvoje siekiantiems užsieniečiams aktualią informaciją – tarp jų būsto, vaikų darželių ar mokyklų vaikams radimą.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.