...

Startuoja kompetencijų ugdymo organizacija ateities lyderiams

Verslas

2021.10.12

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: , , , .

Startuoja kompetencijų ugdymo organizacija ateities lyderiams

dr. Ž. Glaveckaitė ir I. Laurs bzn start koliažas

Šiandienėje rinkoje nebeužtenka žinių, kurių gauname universitetuose. Siekdami tapti ateities lyderiais ir žengti priešakinėse linijose, turime nuolat semtis žinių iš pirmų lūpų. To siekdami sertifikuota „Design Thinking“ ekspertė dr. Živilė Glaveckaitė ir vienas žinomiausių Lietuvos verslininkų Ilja Laurs sukūrė naują produktą „bznexcellence“ – kompetencijų ugdymo organizaciją.

Paklausta, kas tai yra, dr. Ž. Glaveckaitė atskleidžia, kad „bznexcellence“ – tai platforma, skirta inovacijų ir pokyčių kūrėjams, siekiantiems likti novatoriškiems ir konkurencingiems šių dienų darbo rinkoje.

„Sparčiai besikeičiantys technologiniai procesai, globalizacija kuria itin palankią aplinką plėtrai ir naujovėms. Siekiame suteikti praktinių įgūdžių, kelti kompetenciją ir padėti verslininkams suprasti ir plėtoti verslumo principus, diegti naujoves ir išlikti atspariems neapibrėžtoje ir nuolat besikeičiančioje situacijoje“, – pasakoja dr. Ž. Glaveckaitė.

Anot I. Laurs, pasaulį užvaldžius pandemijai, visi galvojo vien apie išgyvenimą. Išmokus su šia pandemija gyventi, verta pradėti galvoti, kaip augti ir užsitikrinti lyderio pozicijas. Tam būtina tikslinga informacija, kokybiškos žinios iš pirmų lūpų.

„Šiandien augti yra gana sunku, nes viskas keičiasi žaibišku greičiu. Turi skirti daug laiko tam, kad suprastum, kaip viskas veikia. Kita vertus, atsiveria tikrai niekur nematytų galimybių, – tikina verslininkas, pridurdamas, kad augimas įmanomas tik turint tinkamą žinių bagažą. – Žinias kuria žmonės. Tie, kurie dirba realiu laiku, kurie būna šalia, kai sukuriamos naujos technologijos. Labai džiugu ir vertinga, kai atsiranda tokių platformų kaip „bznexcellence“, kurios siekia perimti ir perteikti pirminę informaciją būtent iš šių žmonių.“

Pristatomas pažangus metodas

„bznexcellence“ kūrėjai pasakoja, kad mokymų metu bus suteikiama išskirtinė galimybė kartu su lektoriais parengti konkurencingą, vertę kuriantį produktą savo verslui. 

Mokymų metu bus dirbama su inovatyvia „Design Thinking“ metodika. Dr. Ž. Glaveckaitė yra sertifikuota šios metodikos ekspertė. Jos teigimu, šis principas atskleidžia, kaip ieškoti ir įgyvendinti inovatyvius sprendimus, kaip atverti naują, platesnį požiūrį į kasdienes situacijas ir jose įžvelgti efektyvesnės veiklos principus, geriau atliepti klientų poreikius.

„Pagrindinė mūsų užduotis – apčiuopti ir surasti neatskleistas, nematomas problemines vartotojų poreikių perspektyvas ir padėti sukurti inovaciją. Mokymai suteiks žinių ir praktinių įgūdžių, kaip jums ar jūsų įmonės darbuotojams galima suformuoti įpročius, kurie padėtų skatinti nuolat elgtis novatoriškai, diegti naujoves ir „užsiklijuoti“ inovatyvaus, lyderiaujančio verslo etiketę rinkoje“, – teigia pašnekovė.

Jai antrina ir I. Laurs, pastebėdamas, kad „Design Thinking“ metodiką labai naudinga įvaldyti tiems verslams, kurie siekia išlikti geidžiami tiek vartotojų, tiek darbuotojų, skirtingų sričių specialistų. 

„Tai leidžia ne tik sukurti naujų produktų, bet ir suprasti dar neatrastų klientų poreikių. Pats metodas apima koncepcijos parengimą, prototipo kūrimą, eksperimentavimą. Viskas paremta kūrybiškumu, kurį kiekvienas turime ugdyti. Kad kiekvienas naujas produktas būtų sėkmingas, jis turėtų būti technologiškai pažangus, perspektyvus ir, svarbiausia, geidžiamas vartotojų. Tai sukurti padės „bznexcellence programa“, – teigia verslininkas.

6 savaitės naudingo turinio

Kiekvienas, pasirinkęs dalyvauti mokymuose, gaus vertingos informacijos ne tik apie „Design Thinking“ metodiką, bet ir analizuos realius verslo atvejus, pasisems praktinių patirčių ir patarimų įvairiais verslui bei inovacijoms kurti aktualiais klausimais. Dalyviai atliks paskirtas užduotis, gaus daug praktinių patirčių, naudingų ir įžvalgių diskusijų, asmeninio lektorių dėmesio.

Kompetencijų ugdymo organizacijoje rengiami mokymai truks šešias savaites, po 3–4 akademines valandas per savaitę. Dalyvauti gali ir pavieniai asmenys, ir asmenų grupės, siekiančios įgyvendinti naujus sumanymus. Pašnekovai išskiria porą niuansų, kurie būtini mokymų dalyviams: ne mažesnė nei trejų metų darbo patirtis ir vadovavimo patirtis, kuri gali būti susijusi su projektais. 

Daugiau informacijos apie „bznexcellence“ mokymų platformą ir savo bilietą į inovatyvią verslo ateitį galite rasti spustelėję čia.

Ekspertai

Dr. Živilė Glaveckaitė

Dr. Živilė Glaveckaitė

„bzn start” įkūrėja, vadovė. / UAB „Glaveckaitė Media”

Ilja Laurs

Ilja Laurs

Įkūrėjas, valdybos pirmininkas / „Nextury Ventures”

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.