...

“Pradėta Lietuvoje” – tampame dar verslesniais!

Verslas

2012.07.09

Autorius: bzn start

Temos: .

“Pradėta Lietuvoje” –  tampame dar verslesniais!

Šie metai rodo, kad daug žmonių imasi veiklos ir tai labai džiugina. bzn start fotomontažas

Vieni laukia, o kiti tiesiog imasi veiklos! Šie metai rodo, kad daug žmonių imasi veiklos ir tai labai džiugina. Ar tokiam rezultatui pasiekti padėjo krizė, ar vis daugiau atsirandančios naujos iniciatyvos, įvairios bendruomenės ir renginiai? Neabejotinai tampame atviresni idėjoms ir naujiems iššūkiams.

2012 m. pirmąjį pusmetį buvo įregistruotas 18,6 procento daugiau nei pirmąjį 2011 m. pusmetį Daugiausia naujų ūkio subjektų įregistruota Vilniaus, mažiausiai – Tauragės apskrityje. Pirmąjį 2012 m. pusmetį, palyginti su atitinkamu 2011 m. laikotarpiu, Lietuvoje buvo išregistruota 5,1 procento mažiau ūkio subjektų. Didžiausi pokyčiai užfiksuoti apdirbamosios gamybos, statybos, nekilnojamojo turto operacijų, viešojo valdymo ir gynybos; privalomojo socialinio draudimo veikloje, mažiausi – transporto ir saugojimo, profesinėje, mokslinėje ir techninėje bei kitoje aptarnavimo veikloje.

2012 m. sausio 1 d. Lietuvoje buvo 160 898 veikiančios įmonės ir fiziniai asmenys, vykdantys ekonominę veiklą. Palyginti su 2011 m. sausio 1 d., jų skaičius padidėjo 10,6 procento. 1000 gyventojų tenka 50 veikiančių įmonių ir ekonominę veiklą vykdančių fizinių asmenų.

*Įtraukti fiziniai asmenys, vykdę ekonominę veiklą pagal verslo liudijimus ir be jų, bei ūkininkai.

Daugiau informacijos galite rasti čia

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.