...

Nuo šiol “Drop off” paslauga ne tik lagaminams, bet ir siuntoms

Verslas

2012.06.14

Autorius: bzn start

Temos: .

Nuo šiol “Drop off” paslauga ne tik lagaminams, bet ir siuntoms

„Post24” savitarnos siuntų terminalas Asmeninio archyvo nuotr.

Laikas ir greitis tampa vienu svarbiausių kliento kriterijumi. Žmonės ieško būdų, kurie padėtų išvengti laiko gaišinimo ir gauti reikiamos paslaugos ar prekės greitai ir saugiai. Verslas atitinkamai reaguoja į vartotojų poreikius ir savo paslaugas modifikuoja taip, kad tenkintų klientų norus. Estijos logistikos ir pašto paslaugų bendrovė „Eesti Post” ateidama į Lietuvos rinką pristatė savo dukterinės įmonės „Post24” savitarnos siuntų terminalų tinklą arba tiesiog angl. “dropbox”. Visą parą veikiantys „Post24“ savitarnos siuntų terminalai įrengiami dvylikoje Lietuvos miestų, iki metų pabaigos planuojama įrengti 35 terminalus.

Klientai siųsti ar atsiimti siuntinius naudodamiesi terminalu galės bet kuriuo paros metu. Norint nusiųsti siuntą, terminalo ekrane reiks pasirinkti paslaugą „Siuntos siuntimas“, nurodyti spintelės dydį, pristatymui patogų siuntų terminalą, apmokėti paslaugą banko kortele, priklijuoti išspausdintą adreso kortelę ant siuntos bei įdėti siuntą į atsidariusią spintelę. Norint atsiimti siuntą, tereiks terminalo ekrane įvesti SMS ar el. paštu gautą vieną šešiaženklį durelių kodą. Perkant prekę el. parduotuvėje, kuri naudosis „Post24“ paslaugomis, užteks užsisakyti siuntimo paslaugą, nurodyti patogų terminalą ir sulaukti SMS žinutės apie gautą siuntinį.

Didžiausias „Post24“ siuntinio svoris – 30 kilogramų. Paslaugos kaina priklausys nuo pasirinkto vieno iš trijų galimų siuntinių dydžio. Siuntinio „kelią“ bus galima stebėti „Post24“ interneto puslapyje.

Lietuvoje „Post24“ savitarnos terminalai įsikurs Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Kėdainiuose, Utenoje, Ukmergėje ir Elektrėnuose. Jie įrengiami patogiose vietose – šalia prekybos centrų, degalinių, kad juos pasiekti būtų patogu tiek savo ar visuomeniniu transportu, tiek pėsčiomis.

Siuntiniai, siunčiami per „Post24“ savitarnos terminalus, bus pristatomi per 24 valandas nuo pirmadienio iki šeštadienio – siuntėjo išsiųstas siuntinys gavėją pasieks artimiausią darbo dieną. Per „Post24“ terminalus bus galima siųsti ir dūžtančius daiktus. Siuntiniai terminale bus saugomi 7 dienas be papildomo mokesčio. Terminalai saugomi net trimis video kameromis.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.